Nášľapný kameň Andezit šedý

Kód: 667/5 /
Neohodnotené
€20,60 / m2 s DPH €17,17 bez DPH
Skladom
Hrúbka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tradičný kameň zo Slovenska, v bledej (šedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové šlapáky v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nášľapný kameň andezit šedý

Tradičný kameň zo Slovenska, v bledej (šedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové šlapáky v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

 

Andezit šedý má farby od bledo šedej metalickej až po stredne tmavo šedú, miestami kombinovanú s hrdzavo hnedou farbou. Niektoré kusy môžu obsahovať aj fosílie.

Šlapáky je možné jednoducho položiť na vysypanú štrkovú plochu a vytvoriť tak cestičku alebo chodník okolo domu. Andezit šedý je nepravidelne štiepaný, šlapák z andezitu sa používa na vytvorenie cestičiek alebo chodníkov v záhrade, prípadne ako čapice na suchom múriku. Šlapáky z andezitu sú veľmi oblúbené, kôli svojej životnosti a farebnej variácií. Andezit je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazuvzdormý kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň, andezit šedej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň. 

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Šlapáky a nášlapné kamene do vašej záhrady
Použitie: exteriér
Druh: andezit
Farba: šedá
Kusov m2: 4 - 6 ks
Priemer: 40 - 70 cm
Váha m2: 110 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: