Doprava

Ceníme si jedinečnosť každého z vašich projektov a zameriavame sa na poskytovanie prispôsobených riešení dopravy v Slovenskej a Českej republike , ktoré najlepšie vyhovujú vašim konkrétnym požiadavkám. Každá objednávka je posudzovaná individuálne, vždy sa snažíme nájsť najdostupnejšie a najefektívnejšie riešenie.

 

Možnosti dopravy

 

Paletová preprava autom s hydraulickým čelom: Naša paletová služba zahŕňa zloženie tovaru za pomoci paletového vozíka priamo na spevnenú plochu, ako je betón, asfalt, alebo zámková dlažba. V prípade, že potrebujete tovar zložiť na menej stabilný povrch ako je tráva, orná pôda, alebo štrk, kontaktujte nás vopred. Radi nájdeme alternatívne riešenie prepravy a vykládky, ktoré bude vyhovovať vašim požiadavkám a podmienkam.

Preprava balíkových zásielok: Pre menšie objednávky a produkty prípadne vzorky, ktoré nevyžadujú špeciálnu manipuláciu, ponúkame efektívnu a spoľahlivú balíkovú službu. 

Preprava autom s hydraulickou rukou: Táto služba je ideálna pre presné umiestnenie materiálu na vašom stavenisku alebo vo vašej záhrade, zabezpečuje tak maximálnu pohodlnosť a minimalizáciu námahy na vašej strane. Cena za prepravu a následné zloženie sa upresní individuálne podľa vzdialenosti a množstva paliet (orientačne 1,40 € / km).

Kamionová preprava: ideálna voľba pre veľké objemy materiálu, ktoré vyžadujú robustné riešenie prepravy.

Nadrozmerné zásielky (vyvýšené záhony) - konečná cena sa upresní podľa miesta doručenia a počtu záhonov (individuálne). Tovar privezie dodávka + prívesný vozík. Tovar ktorý ma na dĺžku viac ako 1,2 m. Dodanie podľa vzájomnej dohody - možnosť doručenia sobota / nedeľa.

 

Ako sledovať vašu objednávku?

Po tom, ako vaša objednávka bude úspešne zaevidovaná a potvrdená z našej strany, poskytneme vám sledovacie číslo zásielky. S týmto číslom budete môcť jednoducho a pohodlne sledovať aktuálny stav vašej zásielky online kedykoľvek a kdekoľvek.

V deň doručenia obdržíte SMS správu, ktorá obsahuje kontaktné číslo na vášho kuriéra. V prípade potreby sa tak môžete informovať na odhadovanom čase doručenia.

Štandardná doba doručenia tovaru paletovým alebo balíkovým kuriérom je do 2 pracovných dní.

Online sledovanie zásielok sa vzťahuje na balíkové zásielky a paletovú prepravu autom s hydraulickým čelom.

 

Ohľadom informácií o preprave sa môžete informovať: 0949 874 030