Kamenné obkladové panely, pásy, remienkové obklady

11 položiek celkom

Cena

4164
14164
WL41 Jack Black
€49,50 / m2

Obkladový panel WL41 Jack Black vo formáte 60 x 15 cm, obklad s jeho tmavou textúrou sa hodí do akéhokoľvek architektonického štýlu. Jedná sa o veľmi tvrdý kvarcit, ktorý zvýrazní každú stenu nielen v interiéri ale aj exteriéri.

Kód: 430
WL45
€49,50 / m2

obkladový kameň Zeera Green WL45 z bridlice vo formáte 60 x 15 cm, kamenný obklad Zeera Green WL45 ponúka neobmedzené možnosti rozloženia vďaka svojím textúram od fantazijného patchworkového vzoru až po nadčasový vzhľad.

Kód: 436
WL46
€49,50 / m2

obkladový kameň Indian Summer WL46 vo formáte 60 x 15 cm, kamenný obklad WL46 Indian Summer má príjemné farebné variácie v tónoch bielej, hnedej, žltej žilky a fosílnych odtlačkov.

Kód: 439
pásik multicolor WL51
€41,90 / m2

obkladový kameň WL51 Multicolor vo formáte 60 x 15 cm, kamenný obklad WL51 Multicolor nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 658
WL69
€49,50 / m2

obkladový kameň Yellow Multi WL69 vo formáte 60 x 15 cm, kamenný obklad WL69 Yellow Multi nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 442
panter
€49,50 / m2

Obkladový prírodný remienok Dragon Fire vo formáte 60 x 15 cm, v tvare (Z) v teplých jesenných farbách. Použiť ho je možné prakticky kdekoľvek v interiéri aj exteriéri.

Kód: 421
WL40gg
€49,50 / m2

obkladový kameň Gold Green WL40 vo formáte 60 x 15 cm, kamenný obklad WL40 Gold Gren nájde svoje uplatnenie na akejkoľvek stavbe či už moderného alebo rustikálneho štýlu.

Kód: 427
WL39
€49,50 / m2

obkladový remienkový kameň Rough Copper WL39 z bridlice vo formáte 60 x 15 cm, obklad dokonale replikuje mramor vďaka obsahu jemných svetielkujúcich žiliek s malými škvrnami.

Kód: 424
WL44
€49,50 / m2

obkladový kameň Silver Shine WL44 vo formáte 60 x 15 cm, ponúka neobmedzené možnosti rozloženia vďaka svojím textúram od fantazijného patchworkového vzoru až po nadčasový vzhľad.

Kód: 433
WL9
€63,60 / m2

obkladový kameň Indian Himalaya Gold WL9 vo formáte 60 x 15 cm, kamenný obklad WL9 Himalaya Gold má príjemné farebné variácie v tónoch bielej, krémovej, žltej žilky.

Kód: 418
wl8
€49,50 / m2

obkladový kameň Peacock WL8 z bridlice vo formáte 60 x 15 cm, kamenný obklad WL8 Peacock určite zaujme svojou pestrofarebnosťou farieb od ružovej, žltej, tmavšej zelenkastej a perfektne sa hodí do rustikálneho a vintage štýlu.

Kód: 415

Vyberte remienkový obklad a panely, ktoré vyhovujú vašim potrebám a predstavám. Dajte svojim priestorom nový život s nami!

Remienkový obklad a panel: Elegancia a funkčnosť v jednom

Remienkový obklad a panel sú dvojica materiálov, ktoré prinášajú štýl a praktickosť do vašich priestorov. Tieto materiály sú ideálne na interiérové aj exteriérové aplikácie a ich využitie je obmedzené len vašou predstavivosťou. Naša široká ponuka remienkového obkladu a panelov vám umožní vytvoriť jedinečné prostredie, ktoré bude vyhovovať vášmu vkusu a štýlu.

#ShowMore#

Remienkový obklad: Prírodná elegancia na vašich stenách

Remienkový obklad je ideálnym spôsobom, ako pridať prírodný šarm do vášho interiéru alebo exteriéru. Tento materiál kombinuje eleganciu prírodného kameňa s praktickosťou a trvanlivosťou. Jeho nepravidelný tvar a textúra dodávajú každému povrchu osobitý nádych. S remienkovým obkladom môžete vytvoriť rustikálny, ale aj moderný a elegantný dizajn.

Panely: Funkčnosť a estetika v jednom

Naša kolekcia panelov je navrhnutá tak, aby spĺňala vaše potreby vo funkcii aj v estetike. Panelový obklad je výborným riešením pre tých, ktorí hľadajú jednoduchú inštaláciu a vysokú trvanlivosť. Naši odborníci vám radi pomôžu vybrať ten správny dizajn a farbu pre váš projekt.

Kontaktujte Nás

Ak máte záujem o remienkový obklad, panely alebo potrebujete ďalšie informácie o našich produktoch, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci sú pripravení pomôcť vám s výberom a radami pre vašu konkrétnu aplikáciu.

Odkryte potenciál remienkového obkladu a panelov pre svoje projekty. Dajte svojim stenám a povrchom jedinečný vzhľad a štýl. S našimi produktami dosiahnete kombináciu elegancie a funkčnosti.

 

Hľadáte kamenné remienkové obklady, panely alebo pásy na vašu stenu?

Remienkové obklady z prírodného kameňa používame ako obklad na stenu, obklad na sokel, obklad do interiéru a exteriéru, obklad na fasádu prípadne obklad na krb a pod. Jednou z mnohých výhod je to že obkladové pásy nepodliehajú žiadnym moderným trendom, nestráca svoju prirodzenosť a vynikne v každom architektonickom štýle. 

Pri prehliadke našich produktov sa stretnete so širokým sortimentom materiálov ako sú mramor, žula, bridlica, travertín, vápenec, andezit, kvarcit, pieskovec, z ktorých si môžete vybrať to najvhodnejšie pre Vás. V ponuke môžete nájsť fasádne obklady , interiérové a exteriérové dlažby, štrky, okrúhliaky, kusové kamene, solitéry, sochy z kameňa, lavičky, fontány a rôzne iné prvky, ktoré dotvárajú estetické prepojenie stavebnej a záhradnej architektúry.

kamenné obkladové pásy panely remienkové

Použitím týchto obkladov získa Váš interiér i exteriér príjemný a jedinečný vzhľad. Kamenné obkladové panely do interiéru zaistí Vášmu domu osobitný rustikálny dizajn.

 

Prírodné obkladové materiály vynikajú svojou prirodzenou farebnosťou, jedinečnosťou svojej štruktúry a doživotnou stálosťou.