Kamenné obkladové panely, pásy, remienkové obklady

Hľadáte kamenné remienkové obklady, panely alebo pásy na vašu stenu?

Remienkové obklady z prírodného kameňa používame ako obklad na stenu, obklad na sokel, obklad do interiéru a exteriéru, obklad na fasádu prípadne obklad na krb a pod. Jednou z mnohých výhod je to že obkladové pásy nepodliehajú žiadnym moderným trendom, nestráca svoju prirodzenosť a vynikne v každom architektonickom štýle. 

Pri prehliadke našich produktov sa stretnete so širokým sortimentom materiálov ako sú mramor, žula, bridlica, travertín, vápenec, andezit, kvarcit, pieskovec, z ktorých si môžete vybrať to najvhodnejšie pre Vás. V ponuke môžete nájsť fasádne obklady , interiérové a exteriérové dlažby, štrky, okrúhliaky, kusové kamene, solitéry, sochy z kameňa, lavičky, fontány a rôzne iné prvky, ktoré dotvárajú estetické prepojenie stavebnej a záhradnej architektúry.

kamenné obkladové pásy panely remienkové

Použitím týchto obkladov získa Váš interiér i exteriér príjemný a jedinečný vzhľad. Kamenné obkladové panely do interiéru zaistí Vášmu domu osobitný rustikálny dizajn.

 

Prírodné obkladové materiály vynikajú svojou prirodzenou farebnosťou, jedinečnosťou svojej štruktúry a doživotnou stálosťou.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie