O nás

Naša spoločnosť so sídlom v Bánovciach nad Bebravou bola založená v roku 2006 a je hrdým lídrom na Slovenskom trhu v oblasti dovozu a vývozu prírodného kameňa, zoberáme sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom. Naše široké spektrum produktov a služieb zahŕňa všetko od obkladov a dlažieb z prírodného kameňa až po unikátne prvky záhradnej architektúry.

Poslanie a Vízia: Spokojnosť Zákazníka na Prvom Mieste

Našim hlavným cieľom je neustále zdokonaľovať naše služby a zabezpečiť úplnú spokojnosť zákazníka. Sústredíme sa na maximálnu kvalitu ponúkaných produktov a odbornosť našich predajcov, pričom kladieme dôraz na profesionálny prístup vo vzťahu predajca - zákazník.

Naša Ponuka

Ponúkame širokú škálu prírodného kameňa  vrátane pieskovca, travertínu, mramoru, žuly, kvarcitu, bridlice, onyxu, vápenca a ruly. Okrem toho nájdete v našom portfóliu aj kamenné sochy, fontány, lampy, lavičky, umývadlá a iné prvky záhradnej architektúry, ako aj žulové kuchynské pracovné dosky, kúpeľňové dosky a parapety. Vďaka veľkým skladovým priestorom máme 90% tovarov ihneď k odberu.

Moderný Showroom a Veľká Výstavná Plocha

Naši zákazníci sú vždy vítaní v našom modernom  priestrannom showroome a môžu si vyberať z bohatej ponuky materiálov na našej veľkej výstavnej ploche v interiéri aj exteriéri firmy. Je to ideálne miesto pre inšpiráciu a výber vhodného materiálu pre váš projekt.

Udržateľnosť: Zodpovednosť k Prírode

Sme hrdí na to, že naše produkty sú ekologicky nezávadné, vyrobené z prírodného kameňa, ktorého najväčšou výhodou je jeho nadčťasovosť. Zodpovedný prístup k prírode a udržateľnosť sú pre nás kľúčové.

Prečo nakupovať práve u nás? 

Zákazníci si nás vyberajú na základe pozitívnych odporúčaní, priaznivých cien a nadštandardného prístupu. Kladieme dôraz na maximálnu kvalitu našich ponúkaných protuktov. Pozri viac...