Kamenná dyha, tapeta, felxistone, tenký obklad na stenu

16 položiek celkom

Cena

1928
11928
Flexistone OB
€24,90 / ks

Obkladová kamenná tapeta Dark Wave vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov tmavej skoro až čiernej farby.

Kód: 616
Summer kamenná dyha
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Summer vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu.

Kód: 640
kamenná dyha himalaya
Novinka
€27,90 / ks

Obkladová kamenná dyha / flexistone Himalaya vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom štýle.

Kód: 816
Flexistone GG
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Seaweed vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta, kamenná dyha Seaweed nájde svoje uplatnenie na akejkoľvek stavbe či už moderného alebo rustikálneho štýlu.

Kód: 610
Delice Gold
Novinka
€27,90 / ks

Kamenná dyha Delice Gold v čierno-zlatej farbe je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú do svojho interiéru alebo exteriéru vniesť jedinečný a luxusný vzhľad. 

Kód: 939
Melinda kamenná dyha
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Melinda vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 631
Flexistone SG
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Moon Grey vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu. Farebná škála v odtieňoch sivej farby je momentálne veľmi žiadaná.

Kód: 628
Flexistone RW
€27 / ks

Obkladová kamenná dyha Rainbow vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta je z kremičitého pieskovca, má nádhernú dúhovú kresbu, kde prevládajú farby červená, fialová, žltá, modrá.

Kód: 625
woodland
€24,90 –20 %
€19,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Woodland vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 607
Flexistone PM
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Vortex vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta určite zaujme svojou pestrofarebnosťou farieb od ružovej, žltej, tmavšej zelenkastej a perfektne sa hodí do rustikálneho a vintage štýlu.

Kód: 619
Helious kamenná dyha
€27 / ks

Obkladová kamenná dyha / flexistone Helious vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 643
Flexistone IA
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Beauty Creme vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 613
Flexistone BG
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Star Wind vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu.

Kód: 604
Winter kamenná dyha
€27 / ks

Obkladová kamenná dyha / flexistone Winter vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle. Pôsobí veľmi impozantne a jedinečne.

Kód: 634
Flexistone RA
€24,90 / ks

Obkladová kamenná tapeta Rustical Leaf vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 622
Pinea kamenná dyha
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Pinea vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu. Farebná škála v odtieňoch medennej farby je momentálne veľmi žiadaná pri...

Kód: 637

Vyberte kamennú dyhu, ktorá prinesie do vášho domova prírodný dotyk a moderný štýl.

Kamenná dyha: Dotyky prírody v každom kúsku

Kamenná dyha je materiál, ktorý prináša spojenie prírodnej krásy a moderného dizajnu priamo do vášho interiéru. Tento inovatívny materiál vytvára dojem tenkých vrstiev prírodného kameňa na vašich povrchoch. S kamennou dyhou môžete dosiahnuť elegantný a jedinečný vzhľad, ktorý oslní každého.

 #ShowMore#

Štýl a trvanlivosť v jednom

Kamenná dyha nie je len o štýle, ale aj o trvanlivosti. Je ľahká, ľahko sa spracováva a odoláva bežným vplyvom. To ju robí ideálnym riešením pre rôzne aplikácie, od stien až po nábytok.

Neobmedzené možnosti dizajnu

S kamennou dyhou máte neobmedzené možnosti dizajnu. Môžete si vybrať z rôznych typov kameňa, farieb a textúr, aby ste vytvorili presne taký vzhľad, ktorý si predstavujete pre svoj projekt. Každý kúsok kamenného obrazu je jedinečný, čo znamená, že váš priestor bude originálny a osobitý.

Kamenná dyha vo vašom projekte

Či už plánujete renováciu domu, vytvorenie luxusnej kúpeľne alebo modernú kuchyňu, kamenná dyha môže byť tým pravým materiálom na dosiahnutie vašich cieľov. Naši odborníci vám radi poradia s výberom, inštaláciou a údržbou kamenných dýh pre váš projekt.

Kontaktujte Nás

Ak máte záujem o kamennú dyhu alebo potrebujete viac informácií o našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať. Naši špecialisti vám poskytnú potrebné rady a pomôžu vám začleniť kamennú dyhu do vášho projektu.

Odkryte krásu a eleganciu kamenných dyh pre svoje projekty. Vyberte si materiál, ktorý spája moderný dizajn a prírodnú krásu. S kamennou dyhou dosiahnete unikátny a štýlový vzhľad, ktorý bude trvať dlhé roky.

 

Tenký ohybný kameň na stenu, kamenná dyha, flexistone

V súčasnej dobe narastá dopyt po nových moderných obkladových materiáloch. Jedným z nich je kamenný obklad nazývaný kamenná dyha ktorého hrúbka je 1 - 2 mm. Ultra ľahká, ohybná kamenná dyha (flexistone) je vyrobená špeciálnou technológiou z bridlice, mramoru, kvarcitu alebo pieskovca, pričom je zachovaná jedinečná štruktúra prírodného kameňa.

Tento tenký kamenný obklad, flexistone, dyha alebo kamenná tapeta má svoje využitie v interiéri ale aj exteriéri. Každý kus je originálny a jedinečný. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. V našej ponuke môžte nájsť viacero druhov dýh z prírodných materiálov (bridlica, pieskovec, kvarcit).

Kamenné dyhy - výhody použitia

Kamenné dyhy môžme použiť ako obklad na stenu v interiéri a exteriéri. Najväčšou výhodou tohto prírodného obkladu je jeho nízka hmotnosť, veľký rozmer, nízka cena, ľahká a rýchla inštalácia. Neoceniteľnou výhodou obkladu z kamennej dyhy je, že ju môžme použiť ako ľahký obklad na sadrokartónové steny, ktoré neunesú veľkú hmotnosť klasických kamenných alebo betónových obkladov.

Hmotnosť jedného kusu kamennej dýhy je cca 1,7 kg. Kamenná tapeta sa dá využiť ako obklad medzi kuchynskú linku, obklad na stenu, obklad na krb, obklad do sprchového kútu, obklad do kúpeľne. Kamenná dyha môže nahradiť tapetu na stene vo vašej spálni, chodbe, vstupnej hale. Dá sa ňou oblepiť aj nábytok, police, dvere, skrine, posuvné roldorové dvere.

  

  • Ľahko sa s ňou manipuluje
  • Odolná voči vode a počasiu
  • Flexibilná
  • Veľmi ľahká
  • Ultra tenká hrúbka iba (1 - 2 mm)
  • Neobmedzené možnosti použitia
  • Ľahko sa krája 
  • Vysoká pevnosť a odolnosť
  • Šetrná k životnému prostrediu

 Z čoho sa skladá kamenná dyha

kamenna dyha, tapeta