Kamenná dyha, tapeta, felxistone, tenký obklad na stenu

14 položiek celkom

Cena

2427
12427
Flexistone IA
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Beauty Creme vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 613
Flexistone OB
€24,90 / ks

Obkladová kamenná tapeta Dark Wave vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov tmavej skoro až čiernej farby.

Kód: 616
Helious Tenký obklad
€27 / ks

Obkladová kamenná dyha / flexistone Helious vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 643
Melinda flexistone
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Melinda vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 631
Flexistone SG
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Moon Grey vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu. Farebná škála v odtieňoch sivej farby je momentálne veľmi žiadaná.

Kód: 628
Pinea tenký obklad
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Pinea vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu. Farebná škála v odtieňoch sivej farby je momentálne veľmi žiadaná.

Kód: 637
Flexistone RW
€27 / ks

Obkladová kamenná dyha Rainbow vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta je z kremičitého pieskovca, má nádhernú dúhovú kresbu, kde prevládajú farby červená, fialová, žltá, modrá.

Kód: 625
Flexistone RA
€24,90 / ks

Obkladová kamenná tapeta Rustical Leaf vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 622
Flexistone GG
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Seaweed vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta, kamenná dyha Seaweed nájde svoje uplatnenie na akejkoľvek stavbe či už moderného alebo rustikálneho štýlu.

Kód: 610
Flexistone BG
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Star Wind vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu.

Kód: 604
Summer tenký obklad
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Summer vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu.

Kód: 640
Flexistone PM
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Vortex vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta určite zaujme svojou pestrofarebnosťou farieb od ružovej, žltej, tmavšej zelenkastej a perfektne sa hodí do rustikálneho a...

Kód: 619
Winter tenký obklad
€27 / ks

Obkladová kamenná dyha / flexistone Winter vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle. Pôsobí veľmi...

Kód: 634
woodland
€24,90 / ks

Obkladová kamenná dyha Woodland vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Kód: 607

Tenký ohybný obklad, tapeta

 

V súčasnej dobe narastá dopyt po nových moderných obkladových materiáloch. Jedným z nich je kamenný obklad nazývaný kamenná dyha ktorého hrúbka je 1 - 2 mm. Ultra ľahká, ohybná kamenná dyha je vyrobená špeciálnou technológiou z bridlice, kvarcitu alebo pieskovca, pričom je zachovaná jedinečná štruktúra prírodného kameňa.

Tento kamenný obklad má svoje využitie v interiéri ale aj exteriéri. Každý kus je originálny a jedinečný. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá. V našej ponuke môžte nájsť viacero druhov dýh z prírodných materiálov (bridlica, pieskovec, kvarcit).

Kamenné dyhy - výhody použitia

Kamenné dyhy môžme použiť ako obklad na stenu v interiéri a exteriéri. Najväčšou výhodou tohto prírodného obkladu je jeho nízka hmotnosť, veľký rozmer, nízka cena, ľahká a rýchla inštalácia. Neoceniteľnou výhodou obkladu z kamennej dyhy je, že ju môžme použiť ako ľahký obklad na sadrokartónové steny, ktoré neunesú veľkú hmotnosť klasických kamenných alebo betónových obkladov.

Hmotnosť jedného kusu kamennej dýhy je cca 1,7 kg. Kamenná tapeta sa dá využiť ako obklad medzi kuchynskú linku, obklad na stenu, obklad na krb, obklad do sprchového kútu, obklad do kúpeľne. Kamenná dyha môže nahradiť tapetu na stene vo vašej spálni, chodbe, vstupnej hale. Dá sa ňou oblepiť aj nábytok, police, dvere, skrine, posuvné roldorové dvere.

 

 
  • Ľahko sa s ňou manipuluje
  • Odolná voči vode a počasiu
  • Flexibilná
  • Veľmi ľahká
  • Ultra tenká hrúbka iba (1 - 2 mm)
  • Neobmedzené možnosti použitia
  • Ľahko sa krája 
  • Vysoká pevnosť a odolnosť
  • Šetrná k životnému prostrediu

 Z čoho sa skladá kamenná dyha

kamenna dyha tapeta