Dekoračné okrúhliaky, okrasné kamene, dunajský, riečny kameň

16 položiek celkom

Cena

013
1013
Riečny kameň
od €3 / balenie s DPH

Riečny kameň, okrúhliak D-mix  má veľké využitie, dunajský okrúhliak sa najčastejšie využívajú ako kameň do skalky či kameň do záhrady. Väčšie frakcie D-mixu sú vhodné na vyplnenie gabiónov. 

Kód: 52/27
Thassos
Akcia Tip
od €10,50 / balenie s DPH

Thassos dekoračný okrúhliak vo frakcií 1/2 cm, 2/4 cm a 4/5 cm, kameň Thassos je z mramoru. Charakteristická je jeho sneho biela farba. Neodmysliteľná súčasť skalky a dekoračných záhrad.

Kód: 76/25
nero ebano
Akcia Novinka
od €9,50 / balenie s DPH

Dekoračný okrúhliak Nero Ebano vo frakcií 15/25 mm a 25/40 mm, okrúhliak Nero Ebano je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche.

Kód: 64/25
atlas red okr
Tip
od €11,50 / balenie s DPH

Dekoračný okrúhliak Rouge Royal vo frakcií 1/2 cm a 2/4 cm, okrúhliak Rouge Royal z mramoru je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná rozmanitosť.

Kód: 73/25
a79f594b 5b6b 4c77 9748 9d78ff2e9c44
od €9,80 / ks s DPH

Jeho unikátnou kombináciou šedých, hnedých a žltých odtieňov prinesie do vášho exteriéru prirodzený dotyk.

Kód: 882/25
6cb38895 5c0b 4135 a512 f5901b3c2d00
od €12,50 / balenie s DPH

Dekoračný kameň okrúhliak Ice Blue šedo modrej farby s nápadnými bielymi pruhmi. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 589/25
terracota
€0,56 / kg s DPH

Dekoračný okrúhliak L23 Terakota vo frakcií 4/8 cm, okrúhliak Terakota z kremičitého pieskovca je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná štruktúrovaná kresba.

Kód: 61
Teakwood det
Novinka
od €0,65 / kg s DPH

Dekoračný okrúhliak L20 Teakwood z indického kremičitého pieskovca vo frakcií 4/8 cm, jeho nádherná štruktúrovaná kresba pripomína teakove drevo. Teakwood ako dekoračný kameň je veľmi obľúbený vďaka svojej farbe.

Kód: KG
rainbow
Tip
€0,56 / kg s DPH

Dekoračný okrúhliak L21 Rainbow vo frakcií 4/8 cm, okrúhliak Rainbow z kremičitého pieskovca je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná štruktúrovaná kresba.

Kód: 58
Rosso Verona okrúhliak
od €10,50 / balenie s DPH

Dekoračné okrúhliaky Rosso Verona tehlovej farby sú vhodné do okrasnej záhrady, popri chodníkoch, do skalky, kamenných záhonov, obsypanie kríkov a stromov.

Kód: 586/25
Black Angel
Akcia
€12,90 / balenie s DPH

Dekoračný kameň okrúhliak Black Angel s nápadnými bielymi pruhmi a občasnými jantárovými tónmi. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Kód: 49/25
okruhliak pinkie
Novinka
€10,50 / balenie s DPH

Dekoračný okrúhliak Pinkie vo frakcií 15/25 mm, okrúhliak Pinkie z mramoru je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná rozmanitosť.

Kód: 67
roso coralo
Tip
€11,30 / balenie s DPH

Dekoračný okrúhliak Rossa Corallo Terakota vo frakcií 15/25 mm, okrúhliak Rossa Corallo z mramoru je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná rozmanitosť.

Kód: 70
Amfibolit
od €7,80 / balenie s DPH

Okrúhliak amfibolit, charakteristické farby zelená, sivá, zelenosivá, až tmavo sivá.

Kód: 43/4 -2
andezit
€8,90 / balenie s DPH

Okrasný okrúhliak andezit, charakteristické farby fialová, hrdzavá, šedá.

Kód: 46/26
Štiepka L25 Grey Pearl
€12,80 / balenie s DPH

Štiepka Grey Pearl L25 sivej farby, je výbornou voľbou do vašej záhrady. Použiť ju je možné prakticky kdekoľvek, vynikne na väčších aj menších plochách, v skalke, popri chodníkoch, je mrazuvzdorná a odolná voči vtáctvu.

Kód: 888

Vyberte si dekoračné okrúhliaky a okrasné kamene, ktoré prinesú do vášho prostredia prírodný dotyk a jedinečný charakter.

Prírodzený kamenný šarm

Prírodný kameň je krásny a viacúčelový materiál, ktorý môže transformovať akýkoľvek priestor. Naša kolekcia dekoračných okrúhliakov a okrasných kameňov zahŕňa aj Dunajský a riečny kameň, ktoré sú perfektným riešením pre vaše dekoračné projekty.

#ShowMore#

Dunajský kameň: Elegancia a pestrosť

Dunajský kameň je známy svojou eleganciou a pestrou paletou farieb. Jeho rôznorodé odtiene a textúry ho robia vynikajúcou voľbou pre rôzne dekoračné aplikácie. Môžete ho použiť na ozdobenie záhrady, terasy, fontány a ďalšie exteriérové projekty, kde pridá jedinečný vzhľad a farebný kontrast.

Riečny kameň: Prírodný vzhľad a jedinečný šarm

Riečny kameň pridáva do vašich priestorov prírodný vzhľad a jedinečný šarm. Jeho hladké povrchy a okrúhle tvary sú ideálne pre dekorácie interiérov, záhradných postelí, alebo aj pre tvorbu chodníkov a cestičiek. Riečny kameň je známy svojou prirodzenou krásou a rovnako aj svojou trvanlivosťou.

Viaceré možnosti, jedinečný výsledok

S našimi dekoračnými okrúhliakmi a okrasnými kameňmi máte možnosť vybrať si z rôznych veľkostí, tvarov a farieb. Vaše dekoračné projekty môžu byť tak jedinečné a kreatívne, ako si predstavujete. Kamenná výzdoba je nielen estetickým príspevkom, ale aj praktickým riešením pre zlepšenie vašich exteriérov a interiérov.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše dekoračné okrúhliaky, okrasné kamene, vrátane Dunajského a riečneho kamene, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám radi poskytnú informácie a poradia s výberom materiálu pre vaše projekty.

 

Okrasné, dekoračné okrúhliaky do záhrady, dunajský, riečny kameň

Dekoračné kamene do záhrady sa v dnešnej dobe stali dôležitou súčasťou každej záhrady. Okrasné okrúhliaky môžte kombinovať s okrasnými drevinami a inými prvkami vo Vašej záhrade tak, aby ste vytvorili estetické dekorácie ktoré budú pôsobiť elegantne, štýlovo a ulahodia každému oku. Na skrášlenie záhrady môžte použiť okrúhliaky rôznych farieb. Dekoračné okrúhliaky sú nielen skvelým spôsobom na vytváranie záhradných chodníkov ale aj na zamedzenie rastu buriny, ktorá nebude prekážať stromom a kríkom. 

Dekoračné okrasné okrúhliaky kamene

V našej ponuke nájdete na predaj, super cena

rozmanité farby rôznych typov dekoračných kameňov z celého sveta, ktoré môžte použiť ako okrasný kameň okolo domu, kamene do skalky, kameň do záhrady, do váz, do studní, alebo kdekoľvek inde podľa Vašej fantázie. Ak chcete podporiť kreativitu svojich detí, kúpte im kamienky na ktoré si môžu malovať farbičkami. V posledných rokoch sú veľmi predávané okrasné kamene aj na hroby, kde slúžia ako dekorácia namiesto kamenných poklopov, ktoré nie každý chce. Dekorácie na hroboch pôsobia jemne a esteticky a nevyžadujú si žiadnu údržbu. Z hľadiska porovnania ceny kamenného poklopu a alternatívy z kamienkov sú kamienky minimálnou investíciou.

Pod dekoračné kamene odporúčame prestrieť geotextíliu, ktorá zamedzí prerastaniu buriny, kombinuje filtračné vlastnosti a vysokú priepustnosť vody.