30 položiek celkom

Cena

26744
126744
miska s. grey
€22,17 bez DPH
€26,60 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa kvarcit silver grey, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 313
miska eta gold 5
€29,92 bez DPH
€35,90 / ks s DPH

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 334
kalich mint
€32,50 bez DPH
€39 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 340
miska beige
€35,83 bez DPH
€43 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 316
miska chocolate
€40 bez DPH
€48 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa pieskovec Chocolate, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 328
miska butterfly rainbow
€43,33 bez DPH
€52 / ks s DPH

Dekoračná miska z prírodného kameňa pieskovec Rainbow, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 322
miska butterfly s.grey
€45 bez DPH
€54 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa kvarcit silver grey, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 325
miska fish trey
€45 bez DPH
€54 / ks s DPH

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 337
crepnik bonsai rim
€57,50 bez DPH
€69 / ks s DPH

Dekoračná kamenná miska Bonsai rim. je určená nielen pre milovníkov rustikálneho štýlu ale skvele sa hodia aj do moderne ladeného dizajnu. Miska z prírodného...

Kód: 319
umyvadlo eta
€99,17 bez DPH
€119 / ks s DPH

Okrúhle umývadlo z prírodného kameňa mramor exkluzívny doplnok do kúpeľne. Povrch vnútornej strany je leštený. Vyniká veľmi kvalitným spracovaním, ktoré vám zaistia jeho...

Kód: 358
crepnik rainbow
€113,33 bez DPH
€136 / ks s DPH

Dekoračné prvky z prírodného materiálu vieme vyrobiť na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka.

Kód: 370
Thinker
€115 bez DPH
€138 / ks s DPH

Kamenná socha Thinker je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného...

Kód: 283
Hore
Ďalšie produkty

Každý jeden výrobok je originálny a jedinečný

Záhradné doplnky z kameňa vytvoria zaujímavý prvok vo vašej záhrade. Chcete mať originálnu dekoráciu? Výrobok z prírodného kameňa, ktorý je úplne jedinečný? Záhradné doplnky z kameňa, ktoré vyzerajú akoby tam boli už odjakživa? Vyberte si napajadlá pre vtáčiky, záhradné fontány, záhradný kvetináč, kamenné schody, kamennú misku, kamenné sochy alebo iný výrobok z prírodného kameňa a máte hneď neobyčajnú dominantu záhrady.

#ShowMore#

Veľké kamenné sochy a lavičky z prírodného kameňa dodávajú záhrade jedinečnú tvár. Tieto výrobky z kameňa dotvoria a dokonale podčiarknu váš štýl a osobnosť. Záhrada s kameňmi vytvorí priestor, ktorý vám poskytne duševný odpočinok, načerpanie nových síl. 

Pri kombinácií doplnkov z kameňa vo vašej záhrade nikdy nič nepokazíte. Práve naopak uvážlivo vybraný a umiestnený kameň je viac, než len súčasťou záhrady. Je hlavnou dominantou a krásne pri nej vyniknú živé kvety a rastliny. 

Ponúkame vám veľmi širokú ponuku výrobkov z kameňa. U nás najdete nádherne opracované produkty ako kamenné sochy, lavičky z kameňa, kamenné misky, kamenné umývadlá, schody z kameňa, kamenné napájadlá, fontány z kameňa, lampy či svietniky z kameňa a mnoho iných dekorácií, ktoré majú rôzne farby, veľkosti a sú z odlišných prírodných materiálov.