Sochy z prírodného kameňa kameňa do interiéru alebo exteriéru

5 položiek celkom

Cena

1591120
11591120
gosip lady
€225 / ks s DPH

Kamenná socha Gossip Lady je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. Kamenosochárstvo je činnosť, pri ktorej sa kúsky hrubého prírodného kameňa tvarujú kontrolovaným...

Kód: 268
socha zena mint
€159 / ks s DPH

Kamenná socha Mint je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. Kamenosochárstvo je činnosť, pri ktorej sa kúsky hrubého prírodného kameňa tvarujú kontrolovaným...

Kód: 271
Socha zena mint 2
€229,90 / ks s DPH

Kamenná socha Mint Akt je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. Kamenosochárstvo je činnosť, pri ktorej sa kúsky hrubého prírodného kameňa tvarujú kontrolovaným...

Kód: 274
budha
€1 119,90 / ks s DPH

Relaxing Budha prináša pokoj a spolupatričnosť. Socha z prírodného indického pieskovca, je ručne tepaná, otesávaná. Svoje miesto si nájde v indickočínskych záhradách aj obývacích priestoroch, ktorým dodá meditačnú energiu.

Kód: 277
Socha zena teak
€159 / ks s DPH

Kamenná socha Teak je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. Kamenosochárstvo je činnosť, pri ktorej sa kúsky hrubého prírodného kameňa tvarujú kontrolovaným...

Kód: 280

Sochy z prírodného kameňa môžu byť výborným doplnkom pre záhrady aj interiéry.

Tu je niekoľko nápadov, ako ich umiestniť:

V záhrade:

  1. Centrálny bod: Sochu môžete umiestniť ako centrálny bod vo vašej záhrade. To pritiahne pozornosť a dodá záhrade charakter.

  2. Stredobod záhradnej cesty: Ak máte chodníky alebo cesty v záhrade, socha môže byť umiestnená ako stredobod alebo orientačný bod, ktorý zvýrazní cestu.

  3. Pri vode: Sochy vyrobené z prírodného kameňa sú ideálne pre umiestnenie pri jazierkach, fontánach alebo iných vodných prvkov. Vytvára to harmonické spojenie medzi prírodou a umením.

  4. Medzi rastlinami: Umiestnite sochu medzi kvetinovými záhonmi alebo inými rastlinami, aby ste vytvorili kontrast medzi prírodnými farbami a textúrami rastlín a tvrdým materiálom kamenných sôch.

  5. Pod drevinami alebo stromami: Sochy môžu byť umiestnené pod stromami alebo kríkmi, čo vytvára zaujímavý priestor a tieňovú časť.

V interiéroch:

  1. Obývacia izba: Sochu môžete umiestniť do obývacej izby ako umelecký kus. Môže to byť výrazný stredobod miestnosti alebo elegantný doplnok.

  2. Hlavná chodba alebo vstupný priestor: Socha môže byť umiestnená v hlavnej chodbe alebo vstupnom priestore vášho domu, kde pritiahne pozornosť návštevníkov hneď pri vstupe.

  3. Kúpeľňa: Vo vnútorných kúpeľniach môže kamenná socha dodávať prírodný a relaxačný pocit.

  4. Zahrady v interiéri: Mnoho ľudí má vnútorné záhrady alebo rastliny vo vnútri domu. Sochu môžete umiestniť medzi rastliny, aby ste vytvorili prírodný a relaxačný priestor.

Pri umiestňovaní sochy do záhrady alebo interiéru je dôležité zvážiť proporcie, farbu a štýl sochy vzhľadom k okoliu a dizajnu miesta. Je tiež dôležité zvážiť bezpečnosť a stabilnosť umiestnenia sochy, aby sa predišlo nehodám alebo poškodeniu.

Socha z prírodného kameňa, vkusný doplnok pre vašu záhradu

Záhradnú architektúru dotvárajú ozdobné prvky ako sochy, malé sošky ale aj väčšie skulptúry . Kamenné sochy do záhrady a ostatné záhradné doplnky z kameňa vytvoria spolu so stromami a rastlinami ideálnu harmóniuZáhradné sochy sú vždy originálom , ktorým sa nemôže pochváliť iná záhrada.

#ShowMore#

Kým sa vaša záhrada bude v priebehu roka meniť, zelenať a rozkvitať farbami, socha vo vašej záhrade bude dominanciou. Sochy zdobia vašu záhradu a získavajú prirodzenú patinu. Neuniknú pozornosti vašich hostí a známych.  

Kamenná socha, dokonalá harmónia. Kamenné sochy z indického pieskovca

Naše záhradne sochy sú krásnou dekoráciou do vašej záhradky. Vyberte si zo širokej ponuky záhradných sošiek, ktoré budú originálnym prvkom vo vašej záhrade. 

Záhradné sochy  sú vyrobené aj z indického pieskovca. Tieto  kamenné záhradné sochy  sú v rôznych veľkostiach a rôznych farbách. Medzi najžiadanejšie záhradné sochy  patrí napríklad  socha GOSSIP LADY alebo SOCHA MINT AKT. Sortiment  záhradných sôch  a  sošiek  je príjemným obohatením vašej záhrady, bytu alebo domu.