Bazénové lemy

4 položiek celkom

Cena

1928
11928
mramor
€19,50 / ks s DPH

Predstavujeme vám bazénový lem Carrara White – skutočný skvost vytvorený z jedného z najluxusnejších materiálov na svete, mramoru Carrara.

Kód: 834
Classic
€27,90 / ks s DPH

Tento prírodný kameň s dlhodobou históriou v stavebníctve je ideálnym spoločníkom pre bazény, ktoré hľadajú spojenie prírodného šarmu s vysokou odolnosťou.

Kód: 822
noche
€27,90 / ks s DPH

Tento luxusný a odolný prírodný kameň s jeho tmavým a hlbokým odtieňom pridáva k bazénom mystickú hĺbku a výrazný charakter.

Kód: 825
dolphin
€27,90 / ks s DPH

Neodolajte volaniu oceánu priamo vo vašom dvore s mramorovým bazénovým lemom Oceán Blue. Tento výnimočný kameň, inšpirovaný odtieňmi hlbokého modrého mora, prináša exotický a luxusný nádych do každého bazénového okolia.

Kód: 828

Prírodný kameň pre váš bazénový lem

Váš bazén je miestom, kde sa stretávate s rodinou a priateľmi, relaxujete a vytvárate nezabudnuteľné spomienky. Prečo by ste teda nezabezpečili, aby bol aj okolie vášho bazéna rovnako štýlové a pohodlné ako samotný bazén? Naše bazénové lemy z prírodného kameňa vám umožnia pridať do vášho exteriéru prírodný dotyk a elegantný vzhľad.

Štýl a trvanlivosť v jednom

Naše bazénové lemy sú nielen estetickým prírastkom, ale aj funkčnými a trvanlivými. Prírodný kameň, ako je travertín, mramor alebo pieskovec, má vynikajúcu odolnosť voči poveternostným vplyvom a je schopný odolávať teplotným zmenám a vlhkosti. To znamená, že váš bazénový okraj bude krásny a spoľahlivý dlhé roky.

Unikátny vzhľad pre váš bazén

Každý kameň je jedinečný svojím vzhľadom a textúrou, čo znamená, že váš bazénový okraj bude originálny a nezameniteľný. Môžete si vybrať z rôznych typov prírodného kamene a farieb, aby ste dosiahli presne ten vzhľad, ktorý si predstavujete pre svoj bazénový priestor.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše bazénové lemy z prírodného kameňa alebo potrebujete ďalšie informácie o našich produktoch, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám poskytnú potrebné rady a pomôžu vám vybrať ten najvhodnejší materiál pre váš bazénový projekt.

Odkryte potenciál prírodného kameňa pre svoje bazénové okolie. Vyberte si bazénové lemy, ktoré vydržia dlhé roky a prinesú do vášho exteriéru estetiku a kvalitu.

Vyberte bazénové lemy z prírodného kameňa, ktoré prinesú do vášho bazénového priestoru prírodný dotyk a eleganciu. S našimi produktmi dosiahnete kombináciu trvanlivosti a prirodzeného šarmu, ktorá obohatí vaše  chvíle pri bazéne.