Štiepaný kameň / lomový / lámaný obklad

12 položiek celkom

Cena

1145
11145
obklad andezit na dom
od €11,90 / m2

Andezit hrdzavo-hnedý, kvalitný a tradičný slovenský kameň. Ideálny na obklad alebo dlažbu interiéru alebo exteriéru. S vekom získava na patine čo pridáva tomuto materiálu autenticitu. 

Kód: 382/OBK2
Andezit Šedo Hnedý štiepaný kameň
od €11,90 / m2

Tradičný štiepaný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Kód: 385/OBK
Vápenec CH štiepaný kameň
od €13,90 / m2

Nepravidelný štiepaný kamenný obklad alebo dlažba z Chorvátskeho vápenca v teplých bledo-žltých tónoch. Vhodný pre použitie v interiéri alebo exteriéri.

Kód: 388/OBK
a0297165 263d 42ce ba62 888dd96447ab
€32,90 –12 %
€28,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Kvarcit Anastasia s prírodným povrchom nepravidelného antického tvaru. Jedná sa o nepravidelný prírodný kameň vhodný do interiéru aj exteriéru.  Vďaka svojej tvrdosti je...

Kód: 379
nepravidelný vápenec antik
€22,90 / m2

Kamenný obklad / kamenná dlažba z prírodného kameňa vápenec s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento vápenec je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 412/O 1
9e9f4e49 73b5 48d9 b9dc 6b9020bea6e4
od €11,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Kaprissa s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 400/OBK
3cf8dd48 9ad5 47d3 96c6 036f143951ab
od €11,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Rula Lejla s prírodným povrchom nepravidelného tvaru.

Kód: 394/OBK
Gneis Padang Green štiepaný kameň
€16,50 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Padang Green s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel...

Kód: 406/O 1
Medea štiepaný obklad / dlažba
od €11,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Medea s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 397/OBK
hj598 7 e86c50d0 c069 479f 8f4c dc7d957c7e28
€44,90 / m2

Štiepaný obklad alebo dlažba Vápenec Keiton z chorvátskeho vápenca so sekaným povrchom nepravidelného tvaru.

Kód: 598
Vápenec B7 štiepaný kameň
€21,50 / m2

Nezamenitelný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Vápenec B7 s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento vápenec je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 409/O 1
Gneis Hnedy štiepaný kameň
€16,50 / m2

Nádherný štiepaný obklad z prírodného kameňa Gneis Hnedý s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu. 

Kód: 403/O 1

Vyberte štiepaný kameň pre váš projekt a dajte mu jedinečný vzhľad a štýl. Odkryte jeho potenciál s nami!

Štiepaný kameň: Prírodná krása s neobmedzenými možnosťami

Štiepaný kameň je materiál, ktorý prináša do vášho projektu prírodnú krásu a jedinečný charakter. Je ideálny na obklady, dlažbu, ale aj na zvýraznenie exteriérových a interiérových priestorov. V našej ponuke nájdete štiepaný kameň rôznych druhov a farieb, čo vám umožní prispôsobiť si svoj projekt presne podľa vašich predstáv.

#ShowMore#

Štiepaný kameň pre rôzne aplikácie

Nezáleží na tom, či plánujete obklad na fasádu, záhradnú terasu alebo interiérový obklad - štiepaný kameň je vždy výbornou voľbou. Jeho prirodzená textúra a farby prinesú do vášho priestoru nezameniteľný šarm. 

Estetická pridaná hodnota

Štiepaný kameň nie je len praktický, ale aj vizuálne atraktívny materiál. Jeho nepravidelné tvary a textúra dodávajú každému povrchu osobitý nádych. Či už si vyberiete rustikálny štiepaný kameň pre tradičný vzhľad alebo moderný a hladký variant pre elegantný dizajn, určite budete nadšení výsledkom.

Odkryte potenciál štiepaného kamene

Štiepaný kameň je viac než len stavebný materiál. Je to umenie, ktoré prichádza z prírody. Naša spoločnosť vám pomôže odkryť potenciál tohto nádherného materiálu pre váš projekt. Stačí nás kontaktovať a spoločne nájdeme riešenie, ktoré presne vyhovuje vašim požiadavkám.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o štiepaný kameň alebo potrebujete ďalšie informácie o našej ponuke, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť špeciálny a trvanlivý povrch s prírodnou krásou štiepaného kamene.

 

Štiepaný /  lomový kameň 

Nepravidelné kamenné obklady, alebo štiepaný / lomový kameň sú vyrobené štiepaním z veľkých kamenných blokov.  Najznámejší lámaný kameň je andezitový obklad. Tento štiepaný prirodný kameň sa používa ako obklad alebo dlažba v interéri a exteriéri, používa sa ako obkladový kameň na ploty, suché múriky, fasádne obklady, kamenné chodníky, príjazdové cesty, kamenné terasy,  ako dlažba v altánku, dlažba pri bazény. V interiéri slúži ako obklad na steny, krby, komíny. Nášlapné kamene alebo kamenné šlapáky nepravidelného tvaru sa ukladajú do trávy alebo do piesku a vytvárajú tak chodníky. 

 

Prírodne lámaný

Štiepaný prírodný obklad a dlažba má nepravidelný rôzny tvar, veľkosť aj hrúbku. Prírodné obklady sú v tenších hrúbkach približne 1-3 cm. Nepravidelné štiepané dlažby sú vyrábané vo väčších hrúbkach. Nepravidelné kamenné obklady a dlažby dodávajú vášmu bývaniu nadčasovosť, eleganciu, tým spňlňajú vašu predstavu moderného bývania alebo vidieckeho, mediteránskeho architektonického stavebného štýlu.

 Použitie:

plus  vonkajší lámaný
plus  fasádny
plus  do kuchyňe
plus  interiérový lámaný
štiepaný kameň  na plot
plus  kameň na sokel
plus  obklad krbu
plus  dlažba do altánku
plus  kameň na chodník

 

 

Štiepaný kameň lámaný obklad lomový andezitový

Nepravidelný obklad

Nepravidelný prírodný kameň je vyrobený lámaním (štiepaním) z veľkého kamenného bloku. Najpoužívanejšia hrúbka pre obkladový kameň je 1-3cm ale podľa požiadavok a potrieb zákazníkov sa vyrábajú aj väčšie hrúbky. Tento prírodný kameň je najčastejšie používaný ako obklad na steny, na fasádu domu, na studňu, na sokel domu, na komín, na krb. Medzi najobľúbenejší nepravidelný kamenný obklad jednoznačne patrí andezitový obklad. Prírodný kameň na vašej fasáde nemá konkurenciu u žiadnych betónových alebo iných obkladových materiálov.