Palisády a trávne lemy

4 položiek celkom

Cena

315
1315
Palisada P1 1366x1024
€3,20 / ks

Vytvorte štýlové a upravené okraje pre vaše záhony, chodníky a terasy s našimi Roller P1 malými palisádami v imitácii dreva.

Kód: 1017
P2 palisadovy obrubnik 1366x1024
€8,10 / ks

Vytvorte štýlové a funkčné okraje pre vaše záhony, chodníky a terasy s našimi Roller P2 palisádami v imitácii dreva.

Kód: 1011
Palisada P7
€5,80 / ks

Vytvorte krásne a funkčné okraje pre vaše záhony, chodníky a terasy s našimi Roller P7 polovičnými palisádami v imitácii dreva.

Kód: 1014
Svahovka ID
€14,50 / ks

Naša svahovka v prevedení imitácia dreva je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú skombinovať funkčnosť s krásou.

Kód: 1008

Palisády a Trávne Lemy v Imitácii Dreva - Prírodný Šarm a Trvanlivosť

Vitajte v našej kategórii Palisády a Trávne Lemy v Imitácii Dreva, kde ponúkame produkty, ktoré spájajú estetiku prírodného dreva s pevnosťou a odolnosťou moderných materiálov. Naše palisády a trávne lemy sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce dosiahnuť krásny a upravený vzhľad záhrady s minimálnou údržbou.

Prečo si vybrať naše palisády a trávne lemy s imitáciou dreva?

  • Prírodný Vzhľad: Naše produkty verne napodobňujú textúru a farbu dreva, čím dodávajú vášmu záhradnému priestoru autentický a príjemný vzhľad.
  • Vysoká Odolnosť: Vyrobené z kvalitných materiálov, naše palisády a trávne lemy sú odolné voči poveternostným vplyvom, hnilobe a škodcom, čo zaručuje ich dlhú životnosť.
  • Nízka Údržba: Na rozdiel od skutočného dreva, naše produkty nevyžadujú pravidelnú údržbu, farbenie ani ošetrenie, čo šetrí váš čas a náklady.
  • Jednoduchá Inštalácia: Navrhnuté pre ľahkú manipuláciu a montáž, naše palisády a trávne lemy sa dajú ľahko a rýchlo inštalovať, čo zjednodušuje realizáciu vašich záhradných projektov.

Naše Produkty

V našej ponuke nájdete rôzne typy a dizajny palisád a trávnych lemov s imitáciou dreva, aby ste mohli nájsť presne to, čo potrebujete pre váš projekt. Každý produkt je starostlivo vyrobený a testovaný, aby sme vám mohli poskytnúť len to najlepšie.

  • Záhradné Palisády: Ideálne pre vytvorenie pevných a estetických hraníc v záhrade, vhodné pre kvetinové záhony, chodníky a terasy.
  • Trávne Lemy: Perfektné pre oddelenie trávnikov od záhonov, chodníkov či iných záhradných plôch, dodávajúc vašej záhrade upravený a profesionálny vzhľad.
  • Dekoratívne Prvky: Skvelé pre zdobenie a ohraničovanie záhradných zón, vytváranie estetických a funkčných priestorov.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Potrebujete poradiť s výberom správnych palisád a trávnych lemov pre váš projekt? Neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť a poskytnúť odborné poradenstvo.

Objavte výhody palisád a trávnych lemov s imitáciou dreva a premeňte svoju záhradu na esteticky príťažlivé a praktické miesto s minimálnou údržbou.