Leštené kamenné umývadlá do kúpeľne.

4 položiek celkom

Cena

119229
1119229
miska grey
€155 / ks s DPH

Okrúhle umývadlo z prírodného kameňa, exkluzívny doplnok do kúpeľne. Povrch vnútornej a vonkajšej strany je leštený. Vyniká veľmi kvalitným spracovaním, ktoré vám zaistí jeho ľahkú údržbu. Každé umývadlo je originálny a unikátny kus.

Kód: 355
umyvadlo eta
€119 / ks s DPH

Okrúhle umývadlo z prírodného kameňa mramor exkluzívny doplnok do kúpeľne. Povrch vnútornej strany je leštený. Vyniká veľmi kvalitným spracovaním, ktoré vám zaistia jeho ľahkú údržbu. Každé umývadlo je originálny a unikátny kus.

Kód: 358
Onyx umyvadlo
€229 / ks s DPH

Umývadlo z prírodného kameňa onyx, netradičný vkusný doplnok do kúpeľne. Povrch vnútornej a vonkajšej steny je leštený. Každé umývadlo je originálny a unikátny kus. A preto sa môže tvar, rozmery a odtiene líšiť od fotografií...

Kód: 361
Onyx umyvadlo2
€218 / ks s DPH

Umývadlo z prírodného kameňa onyx 2, netradičný vkusný doplnok do kúpeľne. Povrch vnútornej a vonkajšej steny je leštený. Každé umývadlo je originálny a unikátny kus. A preto sa môže tvar, rozmery a odtiene líšiť od fotografií...

Kód: 364

Kamenné umývadlá do kúpelne?

Naše kamenné umývadlá a umývadlá, ktoré sú šikovne vyrezávané z jednotlivých kusov kameňa, nepochybne dodajú každej kúpeľni luxusný dojem. Od mramoru po umývadlá z onyxu, bridlice či pieskovca. Ponúkame rad zaujímavých návrhov, vďaka ktorým vynikne vaša kúpeľňa.

#ShowMore#

Kvalitná trendová ponuka umývadiel z prírodného kameňa s elegantným vzhľadom, odvážnym a rozmanitým dizajnom vhodných pre Vašu kúpeľňu.

Umývadlo z prírodného kameňa je úžasným doplnkom každej kúpelne a premení ju na jedinečný stredobod, ktorý vo vašej domácnosti priláka úžas a obdiv. Tieto ohromujúce kúpeľňové umývadlá z prírodného kameňa, ktoré sú k dispozícii v prevedení onyx, bridlica, či pieskovec, sú vyrobené z jedného kusu kameňa, čo ich robí jedinečnými.

Umývadlá by mali byť utesnené kvalitnou zátkou. Odporúčame pravidelné čistenie a všetku prebytočnú vodu, stopy po zubných pastách atď by ste mali po použití zotrieť. Nemali by sa používať čistiace prostriedky pre domácnosť alebo saponáty, pretože by mohli spôsobiť nenapraviteľné škody a predčasné poškodenie. Preto odporúčame použiť prípravky výlučne na kameň.

Treba brať do úvahy, že každé jedno umývadlo je originálne a unikátne. Práve preto sa môže tvar, rozmery a odtiene líšiť od fotografií uvedených pri produktoch.