Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.

23 položiek celkom

Cena

01
101
Trialle kus
€0,38 / kg

Okrasný kameň Trialle v odtieňoch farieb oranžová, biela, šedá s dierovaním. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je ideálny pre vodné prvky.

Kód: 187
trialle antic
€0,49 / kg

Okrasný kameň Trialle antic nádhernej bledej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je ideálny pre vodné prvky.

Kód: 184
origin black
€0,45 / kg

Dekoračný kameň Origin Black nádhernej čierno bielej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 169
38bc0d67 ad50 418f 9fff 9b9aa9d92a0b
€0,55 / kg

Dekoračný kusový kameň Nero Ebano vo frakcií 200/400 mm,  Nero Ebano je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche.

Kód: 592
norwain green
€0,45 / kg

Dekoračný kameň Norwian Green nádhernej zelenej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 160
moonstone
€0,58 / kg

Dekoračný kameň Moonstone v odtienoch oranžová, šedá, biela farba. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 154
black lava
€0,58 / kg

Dekoračný kameň Black láva kus, odborne nazývaný scoria, je zaujímavím farebným doplnkom do záhrady. Nádherne sfarbená láva čiernej farby ožví vašu záhradu. Lávový okrasný kameň je veľmi ľahký a výborne sa s ním v záhrade pracuje.

Kód: 148
bibione yellow st
€0,38 / kg

Dekoračný kameň Bibione Yellow nádhernej žlto bielej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 142
bibione yellow ok
€0,45 / kg

Dekoračný kameň Bibione Yellow nádhernej žlto bielej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 139
veimar green
€0,55 / kg

Dekoračný kameň Veimar Green je zaujímavý vďaka svojmu sfarbeniu vo farbách zelená, čierna a biela s výrazným mramorovaním. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 196
Pipeline
€0,60 / kg

Dekoračný kameň Pipeline kus v nádhernej oranžovej farbe, a nápaditým dierovaním. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 172
rainbow kus
€0,67 / kg

Kusový kameň Rainbow vo frakcií 10/30 cm, okrúhliak Rainbow z pieskovca je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná štruktúrovaná kresba. 

Kód: 175
lava kus
€0,58 / kg

Dekoračný kameň Red Láva kus, odborne nazývaný scoria, je zaujímavím farebným doplnkom do záhrady. Červené sfarbenie vzniká počas erupcie v dôsledku oxidácie železa. 

Kód: 178
thassos kus2
€0,55 / kg

Dekoračný kus Thassos vo frakcií 20/40 cm, okrúhliak Thassos z mramoru je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná sneho biela farba.

Kód: 181
black angel kus
€0,65 / kg

Dekoračný kameň Black Angel kus s nápadnými bielymi pruhmi a občasnými jantárovými tónmi. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Kód: 145
green spagety
€0,58 / kg

Dekoračný kameň Green Spaghetti kus s nápadným dierovaním zelenej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 151
Mramor R kus
€0,29 / kg

Dekoračný kameň Mramor R kus s nápadným mramorovaním ružovej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 157
onyx kus
€0,69 / kg

Dekoračný skalkový kameň Onyx KS s nápadným vrstvením bielej, ružovej a fialovej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 166
onyx kus3
€0,82 / kg

Dekoračný kameň Onyx K kus s nápadným mramorovaním bielej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 163
Vapenec kus rc
€0,37 / kg

Dekoračný kameň Vápenec P-RC kus s nádhernej ružovej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 190
vapenec ZB kus
€0,38 / kg

Dekoračný kameň Vápenec ZB kus s nádhernej žlto bielej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 193
atlas red okr
€0,29 / kg

Dekoračný kameň Amfibolit kus nádhernej zelenej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Kód: 133
andezit kus
€0,36 / kg

Záhradný kameň Andezit nádhernej fialovejfarby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Kód: 136

Vyberte si veľké okrasné kusové kamene, ktoré dodajú vašim vonkajším priestorom prírodný dotyk a jedinečný charakter.

Prírodný kameň pre záhradnú krásu

Vaša záhrada je miestom, kde sa stretáte s prírodou, relaxujete a hľadáte pokoj. Prečo by ste sa teda neobklopili prírodnými materiálmi, ktoré zdôraznia krásu vašich vonkajších priestorov? Naše veľké okrasné kusové kamene sú skvelým riešením pre pridanie prírodného dotyku a charakteru do vašej záhrady.

#ShowMore#

Veľké kamene: Štýl a robustnosť

Naše veľké okrasné kusové kamene nie sú len štýlovým príspevkom do vašej záhrady, ale aj trvanlivými a robustnými prvkami. Prírodný kameň má vynikajúcu odolnosť voči poveternostným podmienkam, čo znamená, že vaše dekoračné kamene dlho vydržia v pôvodnom stave. Sú ideálne na vytvorenie ohniska alebo dekoratívneho centra vo vašej záhrade.

Estetika a individualita

Každý veľký okrasný kus kameňa je jedinečný svojím vzhľadom a charakterom. To znamená, že vaša záhrada môže byť tak originálna, ako vy sami. Môžete si vybrať z rôznych typov prírodného kameňa a tvarov, čo umožňuje tvoriť jedinečné kompozície a dekoračné prvky vo vašich vonkajších priestoroch.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o naše veľké okrasné kusové kamene pre vašu záhradu, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám radi poskytnú informácie a poradia s výberom materiálu pre vaše projekty.

Odkryte potenciál prírodného kamena pre svoju záhradu. Vyberte si veľké okrasné kusové kamene, ktoré dodajú vašim vonkajším priestorom prírodný dotyk a jedinečný charakter. S našimi produktmi dosiahnete kombináciu trvanlivosti a estetiky, ktorá obohatí vašu záhradu a vytvorí nezameniteľný vzhľad.

Dekoračné solitéry a veľké okrasné kusové kamene na oživenie záhrady

Veľké kusové dekoračné kamene, lomový kameň v rôznych veľkostiach a farbách oživia každú skalku a záhradu. Taktiež sú vhodné do záhrady, do záhonov ako dekoračný prvok alebo sa dajú použiť ako kamene okolo jazier. U nás v ponuke môžte nájsť: lávové kamene, vápenec, rula, bridlica, andezit, mramor, onyx, žula, kvarcit, pieskovec a iné.

Okrasné kamene do záhrady sa v dnešnej dobe stali dôležitou súčasťou každej záhrady. Kameň môžte kombinovať s okrasnými drevinami a inými prvkami vo Vašej záhrade tak, aby ste vytvorili estetické dekorácie ktoré budú pôsobiť elegantne a štýlovo. Na skrášlenie záhrady môžte použiť štrky, okrúhliaky, skaly a iné okrasné kamene. Dekoračné kamene sú nielen skvelým spôsobom na vytváranie záhradných chodníkov ale aj na zamedzenie rastu buriny, ktorá nebude prekážať stromom a kríkom. 

 Veľké kusové dekoračné okrasné kamene do záhrady

V našej ponuke nájdete na predaj lomový kameň 

rozmanité farby rôznych typov dekoračných kameňov z celého sveta, ktoré môžte použiť ako okrasný kameň okolo domu, kameň do skalky, kameň do záhrady, do váz, do studní, alebo kdekoľvek inde podľa Vašej fantázie. Ak chcete podporiť kreativitu svojich detí, kúpte im kamienky na ktoré si môžu malovať farbičkami.

Pod dekoračné kamene odporúčame prestrieť geotextíliu, ktorá zamedzí prerastaniu buriny a kombinuje filtračné vlastnosti a vysokú priepustnosť vody.