Solitéry a veľké kusové kamene

13 položiek celkom

Cena

80790
180790
Alpi 1
€175 / ks s DPH

Okrasný kameň Alpi nádhernej šedej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Kód: 700
Alpi 13
€680 / ks s DPH

Okrasný kameň Alpi 13 nádhernej šedej farby. Tento neobvyklý a pútavý solitér určite zlepší každú záhradu. Je ideálny pre vodné prvky.

Kód: 706
Alpi 2
€95 / ks s DPH

Okrasný kameň Alpi 2 nádhernej šedej farby. Tento jedinečný solitér určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne atraktívny keď je mokrý. Hodí sa pri jazierka alebo ako solitér do trávy.

Kód: 703
Bella Rossa 10
€245 / ks s DPH

Okrasný kameň Bella Rossa nádhernej žlto červenej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Kód: 709
Bella Rossa 12
€790 / ks s DPH

Dekoračný záhradný solitér Bella Rossa 12 vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov červenej a žltej v kombinácii s hrdzavou získate zvláštny efekt.

Kód: 712
Bella Rossa 13
€149 / ks s DPH

Dekoračný záhradný solitér Bella Rossa 13 vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov červenej a žltej v kombinácii s hrdzavou získate zvláštny efekt.

Kód: 715
Bella Rossa 3
€80 / ks s DPH

Dekoračný záhradný solitér Bella Rossa 3 vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov červenej a žltej v kombinácii s hrdzavou získate zvláštny efekt.

Kód: 718
Bella Rossa 4
€135 / ks s DPH

Dekoračný záhradný solitér Bella Rossa 4 vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov červenej a žltej v kombinácii s hrdzavou získate zvláštny efekt.

Kód: 721
Bella Rossa 5
€295 / ks s DPH

Jedná sa o červeno žltý kameň s hrdzavými časťami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Kód: 724
Bella Rossa 6
€325 / ks s DPH

Jedná sa o červeno žltý kameň s hrdzavými časťami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Kód: 727
Bella Rossa 7
€150 / ks s DPH

Jedná sa o červeno žltý kameň s hrdzavými časťami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri.

Kód: 730
Bella Rossa 8
€190 / ks s DPH

Jedná sa o červeno žltý kameň s hrdzavými časťami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri.

Kód: 733
Bella Rossa 9
€355 / ks s DPH

Solitér z kameňa Bella Rossa poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. 

Kód: 736

Veľké solitéry z prírodného kameňa do záhrady - skvost prírody vo vašej záhrade

Keď príde reč na záhradný dizajn, solitéry z prírodného kameňa sú čoraz obľúbenejším riešením pre tých, ktorí hľadajú unikátne a trvalé prvky v ich vonkajšom priestore. Tieto monumentálne solitéry v sebe nesú krásu a históriu tisícročí, čím dodávajú vašej záhrade nezameniteľný charakter.

#ShowMore#

Výhody veľkých solitérov z prírodného kameňa v záhrade:

  1. Trvácnosť a odolnosť: Na rozdiel od iných materiálov, prírodný kameň vydrží počasie, teplotné zmeny a vplyvy vonkajšieho prostredia po mnoho rokov.
  2. Jedinečnosť: Každý solitér je originál. Farby, štruktúry a tvar sú jedinečné, čo znamená, že žiadne dve záhrady nebudú vďaka nim nikdy rovnaké.
  3. Minimalistický dizajn: Solitéry sú skvelým riešením pre moderné a minimalistické záhrady, kde dominuje jednoduchosť a čistota línii.
  4. Udržateľnosť: Prírodný kameň je ekologický a udržateľný materiál, ktorý nevyžaduje žiadnu dodatočnú údržbu.

Ako vybrať ten správny solitér pre vašu záhradu? Pri výbere solitéra by ste mali brať do úvahy jeho veľkosť, tvar, farbu a štruktúru, aby dokonale ladil s ostatnými prvkami vo vašej záhrade. Je dôležité zohľadniť aj umiestnenie solitéra v záhrade – či už ako centrálny bod alebo ako doplnok k vodným prvkom, kvetinovým záhonom či altánkom.

Investícia do veľkého solitéra z prírodného kameňa je investíciou do trvácnosti, krásy a originality. Je to prvok, ktorý dodá vašej záhrade charakter a prestíž a stane sa jej neoddeliteľnou súčasťou na mnoho ďalších rokov.

Máte záujem o veľké solitéry z prírodného kameňa alebo potrebujete viac informácií? Neváhajte nás kontaktovať a radi vám poradíme!

Solitéry a veľké kusové kamene na oživenie záhrady

Veľké kusové dekoračné kamene v rôznych veľkostiach a farbách oživia každú skalku a záhradu. Taktiež sú vhodné do záhonov ako dekoračný prvok alebo sa dajú použiť ako kamene okolo jazier. U nás v ponuke môžte nájsť: lávové kamene, vápenec, rula, bridlica, andezit, mramor, onyx, žula, kvarcit, pieskovec a iné.

Solitéry, okrasné kamene do záhrady sa v dnešnej dobe stali dôležitou súčasťou každej záhrady. Kameň môžte kombinovať s okrasnými drevinami a inými prvkami vo Vašej záhrade tak, aby ste vytvorili estetické dekorácie ktoré budú pôsobiť elegantne a štýlovo. Na skrášlenie záhrady môžte použiť štrky, okrúhliaky, skaly a iné okrasné kamene. 

Dekoračné kamene sú nielen skvelým spôsobom na vytváranie záhradných chodníkov ale aj na zamedzenie rastu buriny, ktorá nebude prekážať stromom a kríkom. Okrasné kamene do záhrady sa v dnešnej dobe stali dôležitou súčasťou každej záhrady. Kameň môžte kombinovať s okrasnými drevinami a inými prvkami vo Vašej záhrade tak, aby ste vytvorili estetické dekorácie ktoré budú pôsobiť elegantne a štýlovo. Na skrášlenie záhrady môžte použiť štrky, okrúhliaky, skaly a iné okrasné kamene. 

Solitéry

Dekoračné kamene sú nielen skvelým spôsobom na vytváranie záhradných chodníkov ale aj na zamedzenie rastu buriny, ktorá nebude prekážať stromom a kríkom. 

Je veľmi dôležité pod solitér, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Neváhajte a kontaktujte nás.