Dlažobné žulové, čadičové kocky, mačacie hlavy.

5 položiek celkom

Cena

3637
13637
1B11
€36,50 / m2 s DPH

Dlažobná kocka z kameňa Brown ECO1B1 vo formáte 10x 10 cm.

Kód: 846
ECO 1B2 Brown
€36,50 / m2 s DPH

Dlažobná kocka z kameňa Brown ECO1B2 vo formáte 10 x 20 cm.

Kód: 849
1G18
€36,50 / m2 s DPH

Dlažobná kocka z kameňa Grey ECO1G1 vo formáte 10x 10 cm.

Kód: 852
1G21
€36,50 / m2 s DPH

Dlažba ECO 1G2 Grey prináša do vašich priestorov spojenie odolnosti a estetiky. Vyrobená z kvalitného kremičitého pieskovca, táto dlažba je ideálna pre exteriérové aj interiérové aplikácie, ponúkajúc trvanlivý a zároveň elegantný povrch.

Kód: 855
1M12
€36,50 / m2 s DPH

ECO 1M1 Mint je dlažba z prírodného kameňa, ktorá do vašich priestorov vnáša svieži a elegantný vzhľad.

Kód: 843

Mačacie hlavy, žulové, čadičové kocky, dlažobné kocky 

Prírodný kameň pre trvanlivé dlažby

Hľadáte kvalitné a odolné dlažobné materiály, ktoré zabezpečia dlhodobú trvanlivosť a prírodný vzhľad vašich exteriérov? Naša ponuka zahŕňa žulové, čadičové kocky, mačacie hlavy a kocky z indického pieskovca, ktoré spĺňajú vysoké štandardy kvality a estetiky. Tieto prírodné kamene sú ideálne pre terasy, chodníky, námestia a ďalšie vonkajšie priestory.

#ShowMore#

Žula: Tradičná elegancia a trvanlivosť

Žulové kocky sú známe svojou trvanlivosťou a tradičnou eleganciou. Ich tvrdosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam z nich robia vynikajúcou voľbou pre frekventované exteriéry. Žula je tiež dostupná v rôznych farebných odtieňoch, čo umožňuje prispôsobiť si vzhľad vašich projektov.

Čadič: Luxusný materiál s unikátnym charakterom

Čadičové kocky sú synonymom luxusu a elegancie. Ich hladký povrch a tmavé odtiene dodávajú exteriérom sofistikovaný nádych. Čadič je vynikajúcou voľbou pre moderné a elegantné projekty, kde sa vyžaduje jedinečný charakter.

Mačacie hlavy: Rustikálna prírodnosť

Mačacie hlavy sú známe svojou rustikálnou prírodnosťou a nepravidelným tvarom. Tento materiál pridáva do exteriérov prírodný a autentický vzhľad. Je ideálny pre projekty, ktoré hľadajú nekonvenčné riešenia a chcú zachovať prírodný charakter prostredia.

Indický pieskovec: Kombinácia štýlu a prírodného dotyku

Kocky z indického pieskovca sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie prírodného dotyku s štýlom. Tento pieskovec je známy svojou odolnosťou a teplými odtieňmi, ktoré pridajú do vašich projektov jedinečnú atmosféru.

Kontaktujte Nás

Ak máte záujem o naše žulové, čadičové kocky, mačacie hlavy alebo kocky z indického pieskovca, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám radi poskytnú potrebné informácie a pomôžu vám vybrať ten najvhodnejší materiál pre váš projekt.

Odkryte potenciál prírodného kameňa pre svoje projekty. Vyberte si dlažobné materiály, ktoré budú trvať dlhé roky a prinesú do vašich exteriérov estetiku a kvalitu.

Vyberte žulové, čadičové, mačacie kocky alebo kocky z indického pieskovca, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám a predstavám. S našimi produktmi dosiahnete kombináciu trvanlivosti a prírodnej krásy, ktorá obohatí vaše exteriéry.

 

 

Dlažobné kocky sa používajú už od nepamäti. Využívajú sa pri budovaní príjazdových ciest, záhradných chodníkov aj na oddelenie skalky od trávy.

Kocky z kameňa ( mačacie hlavy sú predchodcami súčasnej zámkovej dlažby, ktorá nemá a ani niky nebude mať kvalitu a hodnotu kociek z kameňa . Žulové, čadičové kocky môžte využiť ako príjazdovú cestú alebo chodník v záhrade. 

Ďalšie využitie kociek je že sú ideálne pre dláždenie záhradných terás, okolie bazénov prípadne ohnísk. Naše kocky z kameňa sú odolné, mrazuvzdorné, ktorej životnosť je v podstate neobmedzená.

Žulové dlažobné kocky čadičové mačacie hlavy

Predaj kociek na chodník 

V našej ponuke nájdete prevažne dlažobné kocky z indického pieskovca, lebo dovážame hľavne kameň z Indie, ale v ponuke mame aj žulu, čadič a andezit.  Kocky z indického pieskovca máme v ponuke s opracovanou hranou, prírodne sekanou s rozmermi 10x10 cm a 10x20 cm.

Táto odolná kamenná dlažba je dlhodobo veľmi obľúbená. Žulové dlažobné kocky patria k najlacnejším na trhu. Dokonca ludia vyhľadávajú demontované (použité) kocky z kameňa a dávajú si ich na príjazdové cesty. Dokonca použité dlažobné kocky dávajú na celé námestia.

V prípade otázok nás neváhajte kotaktovať, radi vám poradíme.