Dlažobné žulové, čadičové kocky, mačacie hlavy.

 Mačacie hlavy, žulové, čadičové kocky, dlažobné kocky 

 

 

 

Dlažobné kocky sa používajú už od nepamäti. Využívajú sa pri budovaní príjazdových ciest, záhradných chodníkov aj na oddelenie skalky od trávy.

Kocky z kameňa ( mačacie hlavy sú predchodcami súčasnej zámkovej dlažby, ktorá nemá a ani niky nebude mať kvalitu a hodnotu kociek z kameňa . Žulové, čadičové kocky môžte využiť ako príjazdovú cestú alebo chodník v záhrade. 

#ShowMore#

Ďalšie využitie kociek je že sú ideálne pre dláždenie záhradných terás, okolie bazénov prípadne ohnísk. Naše kocky z kameňa sú odolné, mrazuvzdorné, ktorej životnosť je v podstate neobmedzená.

Žulové dlažobné kocky čadičové mačacie hlavy

Predaj kociek na chodník 

V našej ponuke nájdete prevažne dlažobné kocky z indického pieskovca, lebo dovážame hľavne kameň z Indie, ale v ponuke mame aj žulu, čadič a andezit.  Kocky z indického pieskovca máme v ponuke s opracovanou hranou, prírodne sekanou s rozmermi 10x10 cm a 10x20 cm.

Táto odolná kamenná dlažba je dlhodobo veľmi obľúbená. Žulové dlažobné kocky patria k najlacnejším na trhu. Dokonca ludia vyhľadávajú demontované (použité) kocky z kameňa a dávajú si ich na príjazdové cesty. Dokonca použité dlažobné kocky dávajú na celé námestia.

V prípade otázok nás neváhajte kotaktovať, radi vám poradíme.