Šľapák Imitácia Dreva

5 položiek celkom

Cena

511
1511
5e8b2ca7 430c 458f bbf3 a6dbabb176de
€9,90 / ks

Premeňte vaše vonkajšie priestory na štýlové a funkčné miesta s našimi šľapákmi v prevedení imitácia dreva z kvalitného betónu.

Kód: 1005
Šľapák malý imitácia dreva
€5,50 / ks
Kód: 993
Šľapák maxi imitácia dreva
€10,50 / ks

Premeňte váš exteriér na štýlový a funkčný priestor s našimi maxi šľapákmi v imitácii dreva.

Kód: 1002
ID slapak stredny
€6,30 / ks

Tieto šľapáky kombinujú estetiku prírodného dreva s trvácnosťou a praktickosťou moderných materiálov, čo ich robí ideálnym riešením pre rôzne aplikácie vo vašom exteriéri.

Kód: 996
ID slapak velky
€8,80 / ks

Tieto šľapáky sú ideálne pre vytvorenie širokých chodníkov, dekoračných plôch a iných vonkajších prvkov, ktoré dodajú vašej záhrade alebo terase autentický a štýlový vzhľad.

Kód: 999

Šľapák Imitácia Dreva - Prírodná Krása s Odolnosťou Betónu

Vitajte v našej kategórii Šľapák Imitácia Dreva, kde ponúkame vysokokvalitné šľapáky, ktoré kombinujú estetiku prírodného dreva s odolnosťou a trvanlivosťou betónu. Naše šľapáky sú ideálne pre záhrady, chodníky a terasy, prinášajúc prírodný vzhľad a praktické vlastnosti, ktoré oceníte.

Prečo si vybrať naše šľapáky s imitáciou dreva?

  • Realistický Dizajn: Naše šľapáky verne napodobňujú textúru a farbu dreva, čím dodávajú vášmu vonkajšiemu priestoru autentický a príjemný vzhľad.
  • Vysoká Odolnosť: Vyrobené z kvalitného betónu, naše šľapáky sú odolné voči poveternostným vplyvom, opotrebeniu a vlhkosti, čo zaručuje ich dlhú životnosť.
  • Nízka Údržba: Na rozdiel od pravého dreva, naše šľapáky nevyžadujú pravidelnú údržbu, farbenie ani ošetrenie, čo šetrí váš čas a náklady.
  • Jednoduchá Inštalácia: Navrhnuté pre jednoduchú manipuláciu a montáž, naše šľapáky sa dajú ľahko a rýchlo inštalovať, čo zjednodušuje realizáciu vašich projektov.

Naše Produkty

V našej ponuke nájdete rôzne veľkosti a tvary šľapákov s imitáciou dreva, aby ste mohli nájsť presne to, čo potrebujete pre váš projekt. Každý produkt je starostlivo vyrobený a testovaný, aby sme vám mohli poskytnúť len to najlepšie.

  • Záhradné Chodníky: Ideálne pre vytvorenie prírodných chodníkov, ktoré harmonicky zapadnú do vašej záhrady.
  • Terasy: Perfektná voľba pre vonkajšie obytné priestory, dodávajúca príjemný a útulný vzhľad.
  • Dekoratívne Prvky: Skvelé pre zdobenie a ohraničovanie záhradných zón, vytváranie estetických a funkčných priestorov.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Potrebujete poradiť s výberom správnych šľapákov pre váš projekt? Neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť a poskytnúť odborné poradenstvo.

Objavte výhody šľapákov s imitáciou dreva a premeňte svoje vonkajšie priestory na esteticky príťažlivé a praktické miesta s minimálnou údržbou.