Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.

9 položiek celkom

Cena

34459
134459
miska s. grey
od €34,30 / ks

Miska z prírodného kameňa kvarcit silver grey, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 313/20
miska beige
€59 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 316
crepnik bonsai rim
€89 / ks s DPH

Dekoračná kamenná miska Bonsai rim. je určená nielen pre milovníkov rustikálneho štýlu ale skvele sa hodia aj do moderne ladeného dizajnu. Miska z prírodného kameňa vyčaruje kúzelnú atmosféru, kdekoľvek ju položíte. 

Kód: 319
miska eta gold 5
€52,90 / ks s DPH

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 334
miska fish trey
€54 / ks s DPH

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 337
miska chocolate
€59 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa pieskovec Chocolate, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 328
miska beige velka
€459 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa pieskovec Chocolate, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 331
kalich mint
€49 / ks s DPH

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 340
miska mint
€54 / ks s DPH

Dekoračná miska Shell White mint z kremičitého pieskovca vhodná do interiéru aj exteriéru.

Kód: 346

Skrášlite si domov dekoračnou miskou z kameňa

 

Misky z prírodného kameňa sú výbornou voľbou ako dekoračný prvok vo vašom domove alebo na záhrade. Prinášajú prírodnú krásu a autenticitu do vášho prostredia. Tu je, ako môžete misky z prírodného kameňa využiť ako dekoráciu:

  1. Stolová Dekorácia: Veľká miska z prírodného kameňa môže slúžiť ako úžasná stolová dekorácia. Naplňte ju čerstvými ovocím, kvetmi alebo sviečkami, čo vytvorí prirodzený a pôsobivý stolový stred.

  2. Ideálna záhradná Dekorácia: Na záhrade môžete misku umiestniť na stôl alebo na terasu ako estetický doplnok. Môžete ju naplniť vodou a umiestniť do nej plávajúce sviečky pre romantický večerný atmosféru.

  3. Kúpeľňa: V kúpeľni môže byť miska z prírodného kameňa vynikajúcim miestom na uskladnenie mydla alebo morských kameňov a štrku, čím prinesiete kúpeľni prírodný štýl.

  4. Stvárnenie Kamennej Záhrady: Misky z prírodného kameňa môžu byť súčasťou kamennej záhrady alebo vodného prameňa. Umiestnením malých mísok v rôznych častiach môžete vytvoriť pôsobivý efekt.

  5. Interiérová Dekorácia: V interiéri môžete misky z prírodného kameňa umiestniť na policu, stôl alebo komodu. Naplňte ich rôznymi dekoračnými predmetmi, ako sú farebné kamene, sušené kvety alebo malé sošky.

  6. Závesné Misky: Ak máte veľké misky, môžete ich zavesiť na reťaze alebo laná a vytvoriť z nich visiace dekorácie. Vytvorte ich v rôznych výškach pre zaujímavý vizuálny efekt.

  7. Osvetlenie: Malé misky z prírodného kameňa môžete využiť ako podstavce pre malé sviečky alebo LED svetlá. Poskytnú príjemné a tajomné osvetlenie.

  8. Vodný Prameň: Veľká miska môže byť súčasťou vodného prameňa v záhrade alebo na terase. Voda, ktorá padá do misky, vytvára príjemný zvuk a prírodný estetický prvok.

Kamenné misky z prírodného kameňa majú všestranné využitie a pridávajú prirodzenú krásu do vášho prostredia. S ich pomocou môžete vytvoriť unikátne a pôsobivé dekorácie, ktoré zdobia váš domov alebo záhradu.

Dekoračné kamenné misky sú určené nielen pre milovníkov rustikálneho štýlu ale skvele sa hodia aj do moderne ladeného dizajnu.

#ShowMore#

Miska z prírodného kameňa vyčaruje kúzelnú atmosféru, kdekoľvek ju položíte. Nájde svoje použitie v kuchyni na ovocie alebo ako misa na voňavé sušené bylinky. Dekoračná miska bude nádherná aj v kúpeľni ako mydelnička, miska na voňavé soli v hale, či v spálni ako samotná dekorácia. Prípadne na aranžovanie sezónnych dekorácií.

Miska ručne vyrobená z prírodného kameňa s nádhernou kresbou je skvelý darček. V ponuke máme misky rôznej veľkosti, tvarov a farieb, každá z nich jedinečný a už nikdy nenapodobiteľný vzhľad.

Naše dekroačné kamenné misky sú vyhotovené prevažne z indického kremičitého pieskovca, mramoru, onyxu, bridlice a kvarcitu.