Dlažba imitácia dreva

9 položiek celkom

Cena

49
149
ID dlazdica parketa
€8,90 / ks

Naša parketová dlažba verne napodobňuje vzhľad a textúru prírodného dreva, pričom poskytuje trvácnosť a jednoduchú údržbu typickú pre keramické alebo porcelánové dlažby.

Kód: 978
kr drevena platna 2
€4 / ks

Táto dlažba kombinuje rustikálny vzhľad prírodného dreva s trvácnosťou a praktickosťou moderných materiálov.

Kód: 984
kr drevena platna3
€6 / ks

Táto dlažba verne napodobňuje prírodné drevo a pritom ponúka všetky výhody moderných materiálov, ako sú odolnosť, trvácnosť a jednoduchá údržba.

Kód: 987
kr drevena platna 1
€9 / ks

Premeňte svoje interiérové a exteriérové priestory na autentické vidiecke prostredie s našou veľkou sedliackou dlažbou.

Kód: 990
VA dlazba dub
€7,56 / ks

VA dlažba v imitácii dreva kombinuje prirodzený vzhľad dreva s odolnosťou a jednoduchou údržbou moderných dlažieb.

Kód: 981
ID dlazba1
€6,70 / ks

Tento produkt kombinuje prirodzený a rustikálny vzhľad dreva s výhodami moderných stavebných materiálov.

Kód: 966
ID dlazba2
€6,80 / ks

Táto dlažba je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú priniesť do svojho exteriéru či interiéru prirodzený a sofistikovaný vzhľad bez náročnej údržby.

Kód: 969
ID dlazba3
€7,10 / ks

Táto dlažba je ideálna pre vnútorné i vonkajšie priestory, prinášajúc teplý a autentický vzhľad dreva bez starostí spojených s jeho údržbou.

Kód: 972
dlazba drevo
€8,50 / ks

Vidiecka dlažba v prevedení imitácia dreva z kvalitného betónu je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť estetiku prírodného dreva s trvácnosťou betónu.

Kód: 975

Dlažba Imitácia Dreva - Krása Dreva s Odolnosťou Dlažby

Vitajte v našej kategórii Dlažba Imitácia Dreva, kde nájdete špičkové produkty kombinujúce estetiku prírodného dreva s pevnosťou a odolnosťou dlažby. Naša dlažba s imitáciou dreva je ideálna pre vnútorné i vonkajšie priestory, ponúkajúc elegantný vzhľad a praktické vlastnosti, ktoré oceníte.

Prečo si vybrať našu dlažbu s imitáciou dreva?

  • Prírodný Vzhľad: Naša dlažba verne napodobňuje textúru a farbu dreva, prinášajúc príjemný a autentický vzhľad do vášho domova či záhrady.
  • Vysoká Odolnosť: Dlažba je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom, opotrebeniu a vlhkosti.
  • Jednoduchá Údržba: Na rozdiel od skutočného dreva, naša dlažba nevyžaduje pravidelnú údržbu, farbenie ani ošetrenie, čo šetrí váš čas a náklady.
  • Univerzálne Použitie: Ideálna pre terasy, chodníky, vonkajšie podlahy, okolia bazénov a mnoho ďalších priestorov, kde chcete dosiahnuť prirodzený vzhľad dreva.

Naše Produkty

V našej ponuke nájdete rôzne typy a dizajny dlažby s imitáciou dreva, aby ste mohli nájsť presne to, čo potrebujete pre váš projekt. Každý produkt je starostlivo vyrobený, aby sme vám mohli poskytnúť len to najlepšie.

  • Exteriérová Dlažba: Perfektná pre terasy, záhradné chodníky a iné vonkajšie priestory.
  • Okolia Bazénov: Odolná voči vode a protišmyková, ideálna pre použitie v blízkosti bazénov a na vlhkých miestach.

Kontaktujte nás

Máte otázky? Potrebujete poradiť s výberom správnej dlažby pre váš projekt? Neváhajte nás kontaktovať. Náš tím odborníkov je pripravený vám pomôcť a poskytnúť odborné poradenstvo.

Objavte výhody dlažby s imitáciou dreva a premeňte svoje priestory na esteticky príťažlivé a praktické miesta s minimálnou údržbou.