Nepravidelná vonkajšia dlažba štiepaná

8 položiek celkom

Cena

829
1829
Anastasia dlažba z prírodného kameňa
€32,90 –12 %
€28,90 / m2 s DPH

Nádherný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Kvarcit Anastasia s prírodným povrchom nepravidelného antického tvaru. Jedná sa o nepravidelný prírodný kameň vhodný do interiéru aj exteriéru.  Vďaka svojej tvrdosti...

Kód: 379
Andezit Hrdzavo Hnedý
od €8,90 / m2 s DPH

Tradičný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (hrdzavo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Kód: 382/OBK2
Andezit Šedo Hnedý
od €11,50

Tradičný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Kód: 385/OBK
Gneis Padang Green
€15,50 / m2 s DPH

Nádherný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Padang Green s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na...

Kód: 406/O 1
Kaprissa zlato - hnedá
od €9,90 / m2 s DPH

Nádherný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Kaprissa s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot,...

Kód: 400/OBK
3cf8dd48 9ad5 47d3 96c6 036f143951ab
od €9,90 / m2 s DPH

Nádherný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Rula Lejla s prírodným povrchom nepravidelného tvaru.

Kód: 394/OBK
Medea obklad / dlažba
od €8,90 / m2 s DPH

Nádherný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Medea s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad...

Kód: 397/OBK
Vápenec Antik
€22,90 / m2 s DPH

Kamenný obklad / kamenná dlažba z Chorvátskeho prírodného kameňa vápenec s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento vápenec je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 412/O 1

Štiepaná vonkajšia kamenná dlažba nepravidelná

Kamenná vonkajšia dlažba štiepaná ma veľkú pevnosť, mrazuvzdornosť, odoláva vplyvom počasia, je funkčná a má veľmi dlhú trvácnosť. Nepravidelná štiepaná dlažba z kameňa si zachováva svoju stálofarebnosť, má drsnejší povrch a práve preto je vhodná do vonkajšieho prostredia, kde spĺňa podmienku bezpečnosti tým, že má protišmykový povrch, ktorý oceníte v zimnom období a nepriaznivom počasí.

#ShowMore#

Kamenné dlažby, chodníky, kamenné terasy, alebo aj dlažby do altánku, taktiež chodníky z nášlapných kameňov a príjazdové cesty z kameňa príjemne a vkusne dotvárajú prostredie vášho bývania. Prírodný kameň a moderné alebo vidiecke štýly bývania patria jednoznačne k sebe. 

nepravidelná štiepaná vonkajšia dlažba

Štiepaná vonkajšia dlažba

Nepravidelná kamenná vonkajšia dlažba je vyrobená lámaním (štiepaním) z veľkého kamenného bloku. Najpoužívanejšia hrúbka pre kamennú dlažbu je 2-4cm ale podľa požiadavok a potrieb zákazníkov sa vyrábajú aj väčšie hrúbky.

Tento prírodný kameň je najčastejšie používaný ako dlažba do altánku, dlažba na terasu, chodníky v zahrade, záhradne schody.

Medzi najobľúbenejší nepravidelný kamenný obklad jednoznačne patrí andezit. Prírodný kameň na vašej terase nemá konkurenciu u žiadnej betónovej alebo inej dlažbe. Kvalita za super cenu.