Nepravidelná vonkajšia dlažba štiepaná

9 položiek celkom

Cena

1129
11129
obklad andezit na dom
od €11,90 / m2

Andezit hrdzavo-hnedý, kvalitný a tradičný slovenský kameň. Ideálny na obklad alebo dlažbu interiéru alebo exteriéru. S vekom získava na patine čo pridáva tomuto materiálu autenticitu. 

Kód: 382/OBK2
nepravidelný vápenec antik
€22,90 / m2

Kamenný obklad / kamenná dlažba z prírodného kameňa vápenec s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento vápenec je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 412/O 1
a0297165 263d 42ce ba62 888dd96447ab
€32,90 –12 %
€28,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Kvarcit Anastasia s prírodným povrchom nepravidelného antického tvaru. Jedná sa o nepravidelný prírodný kameň vhodný do interiéru aj exteriéru.  Vďaka svojej tvrdosti je...

Kód: 379
Andezit Šedo Hnedý štiepaný kameň
od €11,90 / m2

Tradičný štiepaný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Kód: 385/OBK
9e9f4e49 73b5 48d9 b9dc 6b9020bea6e4
od €11,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Kaprissa s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 400/OBK
3cf8dd48 9ad5 47d3 96c6 036f143951ab
od €11,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Rula Lejla s prírodným povrchom nepravidelného tvaru.

Kód: 394/OBK
Gneis Padang Green štiepaný kameň
€16,50 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Padang Green s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel...

Kód: 406/O 1
Medea štiepaný obklad / dlažba
od €11,90 / m2

Nádherný štiepaný obklad alebo dlažba z prírodného kameňa Gneis Medea s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento gneis je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Kód: 397/OBK
Vápenec CH štiepaný kameň
od €13,90 / m2

Nepravidelný štiepaný kamenný obklad alebo dlažba z Chorvátskeho vápenca v teplých bledo-žltých tónoch. Vhodný pre použitie v interiéri alebo exteriéri.

Kód: 388/OBK

Vyberte nepravidelnú vonkajšiu štiepanú dlažbu, ktorá prinesie do vašich exteriérov prírodný dotyk a jedinečný charakter.

Nepravidelná štiepaná dlažba: Oživenie vašich exteriérov

Hľadáte spôsob, ako transformovať svoje exteriéry a pridať im osobitý vzhľad? Naša nepravidelná vonkajšia štiepaná dlažba je odpoveďou. Táto dlažba je zhotovená s ohľadom na prírodné textúry a tvary, čo vytvára povrchy, ktoré sú esteticky atraktívne a zároveň odolné voči počasiu a opotrebovaniu.

#ShowMore#

Prírodná krása s unikátnym charakterom

Nepravidelná štiepaná dlažba prináša do vašich exteriérov prírodný šarm. Každý kameň je jedinečný v textúre a farbe, čo znamená, že vaše exteriéry budú originálne. Táto dlažba je ideálna pre terasy, chodníky, dvory a ďalšie vonkajšie priestory, ktoré vyžadujú spojenie funkčnosti s estetikou.

Robustná a trvanlivá voľba

Naša nepravidelná vonkajšia štiepaná dlažba nie je len o štýle, ale aj o trvanlivosti. Je odolná voči poveternostným podmienkam, nárazom a opotrebeniu, čo ju robí ideálnou voľbou pre vonkajšie aplikácie. S touto dlažbou si môžete byť istí, že vaše exteriéry zostanú krásne aj po dlhých rokoch.

Kontaktujte Nás

Ak máte záujem o našu nepravidelnú vonkajšiu štiepanú dlažbu alebo potrebujete ďalšie informácie o našich produktoch, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám radi pomôžu s výberom, inštaláciou a údržbou týchto materiálov pre vaše exteriéry.

Odkryte krásu a trvanlivosť nepravidelnej vonkajšej štiepanej dlažby pre svoje projekty. Vyberte si prírodný materiál, ktorý spája estetiku s funkčnosťou. S našimi produktmi dosiahnete kombináciu prirodzeného šarmu a odolnosti.

Štiepaná vonkajšia kamenná dlažba nepravidelná

Kamenná vonkajšia dlažba štiepaná ma veľkú pevnosť, mrazuvzdornosť, odoláva vplyvom počasia, je funkčná a má veľmi dlhú trvácnosť. Nepravidelná štiepaná dlažba z kameňa si zachováva svoju stálofarebnosť, má drsnejší povrch a práve preto je vhodná do vonkajšieho prostredia, kde spĺňa podmienku bezpečnosti tým, že má protišmykový povrch, ktorý oceníte v zimnom období a nepriaznivom počasí.

Kamenné dlažby, chodníky, kamenné terasy, alebo aj dlažby do altánku, taktiež chodníky z nášlapných kameňov a príjazdové cesty z kameňa príjemne a vkusne dotvárajú prostredie vášho bývania. Prírodný kameň a moderné alebo vidiecke štýly bývania patria jednoznačne k sebe. 

nepravidelná štiepaná vonkajšia dlažba

Štiepaná vonkajšia dlažba

Nepravidelná kamenná vonkajšia dlažba je vyrobená lámaním (štiepaním) z veľkého kamenného bloku. Najpoužívanejšia hrúbka pre kamennú dlažbu je 2-4cm ale podľa požiadavok a potrieb zákazníkov sa vyrábajú aj väčšie hrúbky.

Tento prírodný kameň je najčastejšie používaný ako dlažba do altánku, dlažba na terasu, chodníky v zahrade, záhradne schody.

Medzi najobľúbenejší nepravidelný kamenný obklad jednoznačne patrí andezit. Prírodný kameň na vašej terase nemá konkurenciu u žiadnej betónovej alebo inej dlažbe. Kvalita za super cenu.