Nepravidelná vonkajšia dlažba štiepaná

Štiepaná vonkajšia kamenná dlažba nepravidelná

Kamenná vonkajšia dlažba štiepaná ma veľkú pevnosť, mrazuvzdornosť, odoláva vplyvom počasia, je funkčná a má veľmi dlhú trvácnosť. Nepravidelná štiepaná dlažba z kameňa si zachováva svoju stálofarebnosť, má drsnejší povrch a práve preto je vhodná do vonkajšieho prostredia, kde spĺňa podmienku bezpečnosti tým, že má protišmykový povrch, ktorý oceníte v zimnom období a nepriaznivom počasí.

Kamenné dlažby, chodníky, kamenné terasy, alebo aj dlažby do altánku, taktiež chodníky z nášlapných kameňov a príjazdové cesty z kameňa príjemne a vkusne dotvárajú prostredie vášho bývania. Prírodný kameň a moderné alebo vidiecke štýly bývania patria jednoznačne k sebe. 

nepravidelná štiepaná vonkajšia dlažba

Štiepaná vonkajšia dlažba

Nepravidelná kamenná vonkajšia dlažba je vyrobená lámaním (štiepaním) z veľkého kamenného bloku. Najpoužívanejšia hrúbka pre kamennú dlažbu je 2-4cm ale podľa požiadavok a potrieb zákazníkov sa vyrábajú aj väčšie hrúbky.

Tento prírodný kameň je najčastejšie používaný ako dlažba do altánku, dlažba na terasu, chodníky v zahrade, záhradne schody.

Medzi najobľúbenejší nepravidelný kamenný obklad jednoznačne patrí andezit. Prírodný kameň na vašej terase nemá konkurenciu u žiadnej betónovej alebo inej dlažbe. Kvalita za super cenu.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie