Kvetináče z prírodného kameňa na terasu, do záhrady

6 položiek celkom

Cena

189289
1189289
kvetinac daino reale
€199 / ks s DPH

Nádherný knetináč z mramoru Daino Reale. Rozmery 60 x 35 x 35 cm.

Kód: 367
crepnik rainbow
€189 / ks s DPH

Dekoračné prvky z prírodného materiálu vieme vyrobiť na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka.

Kód: 370
kvetinac s. grey
€289 / ks s DPH

Mrazuvzdorný leštený kvetináč Silver Grey z kvarcitu je mimoriadne pevný a práve preto je vhodný nielen do interiérových priestorov ale aj exteriérových. Dekoračné prvky z prírodného materiálu vieme vyrobiť na mieru presne podľa...

Kód: 373
Kvetináč zo žuly 2
€221 / ks s DPH

Nádherný kvetináč zo žuly do Vašej záhrady

Kód: 472
Kvetináč zo žuly 3
€189 / ks

Kvetináč do vašej záhrady zo žuly

Kód: 475
Kvetináč zo žuly 4
€189 / ks s DPH

Žulový kvetináč do záhrady na terasu.

Kód: 478

Záhradné kamenné kvetináče, nádherné doplnky do záhrady či na terasu

Záhradné kvetináče a kvetináče z prírodného kameňa sú veľmi obľúbené. Objavujú sa na záhradných trávnikoch a terasách, krásne v nich vyniknú rastliny a kvety. 

#ShowMore#

Záhradné kamenné kvetináče sú výborným spôsobom, ako pridať do vášho exteriéru krásu a vytvoriť vhodné podmienky pre pestovanie rôznych rastlín. Tu je niekoľko spôsobov, ako môžete tieto kvetináče použiť v záhrade alebo na terase:

  1. Ozdoba Záhrady: Základným účelom kamených kvetináčov je ozdobiť váš exteriér. Môžete ich umiestniť do rôznych častí záhrady, aby ste pridali estetický prvok a farebný kontrast.

  2. Pestovanie Kvietkov a Rastlín: Kvetináče s kamenným okrajom sú ideálne na pestovanie kvietkov, bylín, trvaliek a dokonca aj malých stromov. Výber rastlín závisí od vašich preferencií a podmienok vašej záhrady.

  3. Vertikálna Záhrada: Umiestnite kamenné kvetináče na múr alebo oplot a vytvorte vertikálnu záhradu. To môže byť výborne využité vo veľkých alebo obmedzených záhradách, kde je málo priestoru na zemi.

  4. Rozdeľovanie Priestoru: Kamenné kvetináče môžu slúžiť ako prírodné bariéry alebo oddelenia priestoru v záhrade. Umožňujú vám jasne definovať rôzne oblasti v záhrade.

  5. Zvýraznenie Vchodu: Umiestnite kamenné kvetináče pri vstupe do vášho domu alebo záhrady. Tým vytvoríte vítací a dekoratívny prvok, ktorý upozorní na vchod.

  6. Tematické Záhradky: Vytvorte tematickú záhradku pomocou kamenných kvetináčov. Napríklad môžete vytvoriť alpskú záhradu s kamennými rastlinnými nádobami pre alpské kvety.

  7. Mobilné Kvetinové Aranžmány: Kamenné kvetináče sú prenosné, čo znamená, že ich môžete ľahko premiestňovať podľa ročných období alebo podmienok rastlín. Týmto spôsobom môžete mať stále čerstvý vzhľad vašej záhrady.

  8. Zvýšenie Bezpečnosti: Ak umiestnite kamenné kvetináče okolo nebezpečných alebo citlivých oblastí, môžete zvýšiť bezpečnosť vášho exteriéru a zamedziť prístup k určitým miestam.

Kamené kvetináče majú výnimočnú schopnosť prispieť k dizajnu a funkčnosti vášho exteriéru. Vaša kreativita a výber rastlín určujú, ako ich využijete v záhrade alebo na terase.

Ak chcete svojej záhrade alebo terase dodať skutočný štýl, potom sú kamenné kvetináče z našej ponuky ideálne na výsadbu vašich rastlín a kvetov. Naše tradičné a moderné kvetináče sú kvalitné a prinášajú vám na záhrade oku lahodiaci pohľad.  

Ponúkame vám kamenné kvetináče z materiálov ako pieskovec, bridlica, žula či mramor. 

Kvetináč z prírodného kameňa môže byť najvýraznejším prvkom v záhrade. Výrazne zvyšujú eleganciu a krásu záhrad. Najlepšie bude vyzerať, ak bude umiestnená na dosť otvorenom priestranstve na pozadí zelene alebo kamennej steny. 

Tiento veľké záhradné kvetináče v modernom štýle je dokonalým doplnkom na vysadenie vašich rastlíny podľa vášho výberu a predstavuje nadčasovú eleganciu

Kvetináče zo žuly


Granitové kvetináče sú tvrdé, silné a odolné. A sú nesmierne odolné voči nárazom, ideálne pre parky a celkovo mestskú architektúru. Kvetináč z prírodného kameňa zaručuje, že tieto záhradné kvetináče neprasknú ani napriek  prudkému nárastu koreňov väčších a starších rastlín.

Kvetináče z bridlice


Bridlica je prírodný kameň vyrobený zo sedimentárnych vrstiev. V ponuke máme krásne leštené kvetináče z bridlice.