Svietniky

Záhradné lampy a svietniky z prírodného kameňa

 

Ručne vyrezávané lampy z prírodného kameňa sú neoddeliteľnou súčasťou akejkoľvek záhrady. Naše kamenné svietidlá sú úplne ideálne pre osvetlenie záhrady alebo obývacej izby. Funkčné a štýlové kamenné svietniky sú ručne vyrezávané z bridlice, onyxu a pieskovca. Tieto prírodné kamene majú rôzne farby, štruktúru, úpravu. 

Existujú dva dôvody, prečo sa záhradné svietidlá z prírodného kameňa alebo tienidlá na kamenné žiarovky bežne používajú v záhradách a záhradných úpravách. Po prvé, kvôli svojej vysokej odolnosti akýkoľvek typ korózie, ktorý poskytuje veľmi dlhú životnosť; po druhé, kvôli ich vynikajúcim možnostiam inštalácie ako diskrétnych a čistých svetelných zdrojov.

Pozerajte sa na svoju záhradu v úplne novom svetle s vonkajším osvetlením z mosadze a prírodného kameňa. Nekonečné možnosti ohraničuje iba vaša vlastná predstavivosť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie