Alpi 2

Kód: 703
Neohodnotené
€95 / ks s DPH €79,17 bez DPH
Skladom

Okrasný kameň Alpi 2 nádhernej šedej farby. Tento jedinečný solitér určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne atraktívny keď je mokrý. Hodí sa pri jazierka alebo ako solitér do trávy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solitér Alpi 2

Okrasný kameň Alpi 2 nádhernej šedej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Alpi 2 solitér je vytvorený z prírodného kameňa. Jedná sa o červeno žltý kameň s hrdzavými časťami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Dekoračný záhradný solitér vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov šedej v kombinácii s bielou získate zvláštny efekt. Solitér z kameňa Alpi poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Materiál je možné použiť na dekoráciu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna.

Je veľmi dôležité pod solitér, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry a veľké kusové kamene
Hmotnosť: 430 kg
Hrúbka: 70 cm
Šírka: 100 cm
Výška: 60 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: