Netkaná textília proti burine

Kód: 451
€0,90 / bm s DPH €0,75 bez DPH
Skladom

Netkané textílie sa v  na našich záhradách používajú čoraz častejšie. Netkaná textília sa vyrába z polypropylénu, je nezávadná a odolná proti poveternostným podmienkam, zároveň prepúšťa vzduch a vodu, takže rastlinám vytvára prirodzenú klímu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Netkaná textília pod dekoračný kameň, proti burine

Netkané textílie sa v  na našich záhradách používajú čoraz častejšie. Netkaná textília sa vyrába z polypropylénu, je nezávadná a odolná proti poveternostným podmienkam, zároveň prepúšťa vzduch a vodu, takže rastlinám vytvára prirodzenú klímu. Netkanú textíliu vyberáme podľa gramáže a spôsobu využitia. Na zakrývanie výsevov sa hodí jeden typ textílie, na ochranu pred mrazom zase iný. 

Naša netkaná textília

má gramáž 50 g/m2 a je UV stabilná. Ideálna pod dekoračný kameň, alebo dekoračnú štiepku či dekoračnú kôru. Netkanou textíliou zakrývame vopred pripravené záhony, alebo plochy pripravené na výsadbu.

Do textílie môžeme podľa potreby vystrihnúť otvory na výsadbu sadeníc a iných rastlín. Využíva sa tiež pri realizácii záhrad, terénnych a krajinných úpravách, ako základ pod mulčovaciu kôru, alebo okrasné kamienky. Okraje textílie je potrebné zafixovať kolíkmi, prípadne sponami. Textília môže byť využitá aj na technické účely.

Prečo je dôležité si kúpiť geotextíliu?

plus zabraňuje preburineniu

plus udržuje pôdnu vlhkosť

plus eliminuje chemické postreky proti burine

plus žiadne plenie a okopávanie

plus vhodná medzi okrasné kry, stromy, drobné ovocie (jahody, ríbezle, maliny)

Dodatočné parametre

Kategória: Tkaná a netkaná textília proti burine
Hmotnosť: 0.1 kg
Balenie: 100 bm
Šírka: 160 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: