Netkaná textília proti burine

Neohodnotené

Netkané textílie sa v  na našich záhradách používajú čoraz častejšie. Netkaná textília sa vyrába z polypropylénu, je nezávadná a odolná proti poveternostným podmienkam, zároveň prepúšťa vzduch a vodu, takže rastlinám vytvára prirodzenú klímu.

Dostupnosť Skladom
Kód: 451
€0,90 / bm s DPH €0,75 bez DPH
Netkaná textília proti burine
Neohodnotené

Netkaná textília pod dekoračný kameň, proti burine

Netkané textílie sa v  na našich záhradách používajú čoraz častejšie. Netkaná textília sa vyrába z polypropylénu, je nezávadná a odolná proti poveternostným podmienkam, zároveň prepúšťa vzduch a vodu, takže rastlinám vytvára prirodzenú klímu. Netkanú textíliu vyberáme podľa gramáže a spôsobu využitia. Na zakrývanie výsevov sa hodí jeden typ textílie, na ochranu pred mrazom zase iný. 

Naša netkaná textília

má gramáž 50 g/m2 a je UV stabilná. Ideálna pod dekoračný kameň, alebo dekoračnú štiepku či dekoračnú kôru. Netkanou textíliou zakrývame vopred pripravené záhony, alebo plochy pripravené na výsadbu.

Do textílie môžeme podľa potreby vystrihnúť otvory na výsadbu sadeníc a iných rastlín. Využíva sa tiež pri realizácii záhrad, terénnych a krajinných úpravách, ako základ pod mulčovaciu kôru, alebo okrasné kamienky. Okraje textílie je potrebné zafixovať kolíkmi, prípadne sponami. Textília môže byť využitá aj na technické účely.

Prečo je dôležité si kúpiť geotextíliu?

plus zabraňuje preburineniu

plus udržuje pôdnu vlhkosť

plus eliminuje chemické postreky proti burine

plus žiadne plenie a okopávanie

plus vhodná medzi okrasné kry, stromy, drobné ovocie (jahody, ríbezle, maliny)

Dodatočné parametre

Kategória: Textília proti burine
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

Tkaná textília čierna
€1,67 bez DPH
€2

Špeciálne agrotextilia tkaná, zo 100% polypropylénových vlákien, UV stabilizovaná agrotextilie s plošnou hmotnosťou 100 g / m2.

Kód: 454