Nero Ebano kus

Neohodnotené

Dekoračný okrúhliak Nero Ebano vo frakcií 15/25 mm a 25/40 mm, okrúhliak Nero Ebano je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche.

Dostupnosť Skladom
Kód: 592
€0,55 / kg €0,46 bez DPH
Nero Ebano kus
Neohodnotené

Okrasný kameň Nero Ebano

Dekoračný okrúhliak Nero Ebano vo frakcií 15/25 mm a 25/40 mm, okrúhliak Nero Ebano je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche. Pôsobí veľmi príjemným antracitovým vzhľadom. Okrúhliak Nero Ebano má nádherný tmavo šedý vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Je neskutočne originálny a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený v skalke alebo okolo záhradného chodníka vytvára nádherný antracitový obraz.

Tieto nádherné dekoračné okrúhliaky v antracitovom prevedení, upútajú vďaka svojej farbe. Okrasný prírodný kameň Nero Ebano využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Tento okrasný kameň sa dá použiť aj ako zvod dažďovej vody, prípadne na drenáž. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný.

Dekoračný okrúhliak Nero Ebano čierno-šedej farby je perfektným doplnkom do interiéru a exteriéru. Tieto okrúhliaky sú z pevného a nenasiakavého mramoru tmavej čiernej farby, vďaka svojej farbe sa výborne hodí do kontrastu k iným farbám napríklad k bielemu okrúhliaku Thassos White. Veľmi pekne ladí s kontrastnými bielymi, bielošedými, bieločiernymi fasádami domov. V záhradkách pekne vynikne v kombinácii s kamienkami v bledých tónoch. V interiéri ho môžte použiť ako dekoračnú výplň do sklenených váz, sklenených mís.

Možnosť zakúpenia vo vreckách. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Nero Ebano ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné a okrasné kamene do záhrady, do skalky, okolo domu.
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

black lava
€0,48 bez DPH
€0,58

Dekoračný kameň Black láva kus, odborne nazývaný scoria, je zaujímavím farebným doplnkom do záhrady. Nádherne sfarbená láva čiernej farby ožví vašu záhradu....

Kód: 148
green spagety
€0,48 bez DPH
€0,58

Dekoračný kameň Green Spaghetti kus s nápadným dierovaním zelenej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 151
origin black
€0,38 bez DPH
€0,45

Dekoračný kameň Origin Black nádhernej čierno bielej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Kód: 169