WL33 Silver Grey kamenný obklad

Kód: 529
€62,90 / m2 €52,42 bez DPH
Skladom

Kamenný obklad Silver Grey WL33 je vyrobený z tvrdého kvarcitu. Kamenný obklad Silver Grey je žiadaný kvôli svojej pevnosti a trvanlivosti, má nádherný moderný metalický odlesk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Silver Grey WL33 kamenný obklad 

Kamenný obklad Silver Grey WL33 predstavuje synonymum pre všestrannosť, trvácnu eleganciu a luxus. Tento prírodný kameň s metalickým leskom je ideálnou voľbou pre klientov ktorí hľadajú spojenie modernej estetiky a nadčasovosti. Jeho jedinečný sivo-modrý odtieň prináša do každého priestoru vkusnosť a štýl.

Kľúčové vlastnosti:

Farba a textúra: WL33 Silver Grey vyniká svojou sivo-modrou paletou, ktorá je doplnená o subtilný metalický lesk. Táto kombinácia odráža svetlo, čím vytvára živé a zaujímave efekty.

Rozmery: flexibilné rozmery 20,30,40 dĺžky, x 5 šírky, x 1,5-2,5 cm hrúbky - čo umožňuje prispôsobenie sa rôznym dizajnovým požiadavkám. Balenie 1,05 m2 / bal.

Vnútorné a Vonkajšie použitie: S vysokou odolnosťou proti poveternostným vplyvom je tento kameň vhodný pre interiérové aj exteriérové použitie. Je extrémne odolný voči mechanickému poškodeniu, teplotným zmenám a je mrazuvzdorný, čo ho predurčuje pre použitie za akýchkoľvek podmienok.

Kamenný obklad WL33 Silver Grey môže byť použitý na širokú škálu apliukácií, vrátane fasád, obkladov stien, krbov, plotov a iných architektonických detailov. Jeho univerzálnosť a estetika robia tento kamenný obklad ideálnym riešením pre projekty ako sú obydlia, luxusné priestory alebo komerčné priestory. Investíciou do tohto kamenného obkladu získate investíciu do dlhodobej kvality a nadčasového dizajnu. 

Pri lepení kamenných obkladov odporúčame otestované-kvalitné lepidlo RKS.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady na dom či fasádu
Hmotnosť: 45 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: kvarcit
Balenie: 1,05 m2
Rozmer: 20 - 40 x 5 cm
Hrúbka: 1,5 cm
Využitie: fasáda, stena, plot, krb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: