WL33 Silver Grey

Kód: 529
Neohodnotené
€62,90 –5 %
WL33
€62,90 –5 % €59,90 / m2 s DPH €49,92 bez DPH
Skladom

Obkladový prírodný kameň Silver Grey WL33 z kvarcitu je z kvalitnej bridlice. Kamenný obklad Silver Grey je používaný kvôli svojej pevnosti a trvanlivosti, má nádherný moderný metalický odlesk.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obkladové pásiky Silver Grey WL33

Obkladový prírodný kameň Silver Grey WL33 z kvarcitu je z kvalitnej bridlice. Kamenný obklad Silver Grey je používaný kvôli svojej pevnosti a trvanlivosti, má nádherný moderný metalický odlesk. Tento nádherný obklad je výsledným efektom pôsobenia čara prírody. Prirodzené bohatstvo a jedinečná textúra týchto mozaikových pásikov nielenže dáva vnútorným a vonkajším stenám unikátny vzhľad ale aj pocit domova. Obkladové pásiky WL33 Silver Grey ponúkame v rôznych formátoch aby vynikla štruktúra kameňa.

Výhodou je že nenájdete spoj

ako pri remienkovom obklade. Každý jeden kus je originál a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na stene alebo fasáde domu vytvára nádherný obraz. Ak chcete mať moderný a exkluzívny obklad, tak kamenný obklad WL33 Silver Grey  je pre vás ten pravý.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady na dom či fasádu
Hmotnosť: 45 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: kvarcit
Balenie: 1,05 m2
Rozmer: 20 - 40 x 5 cm
Hrúbka: 1,5 cm
Využitie: fasáda, stena, plot, krb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: