Chodník hnedý mini
Kód: 1447Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šľapáky do záhrady z prírodného kameňa – nášľapné kamene a chodníky |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| Rozmer: | 29/17cm x 29 cm |
| Hrúbka: | 2-4 cm |
| Farba: | hnedá |
| Hrany: | ručne sekané |
| Materiál: | pieskovec |
| Povrchová úprava: | prírodne odštiepnutá |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
