Kamenné záhradné schody, platne, palisády

6 položiek celkom

Cena

568
1568
Blok Laura
€5,90 / ks

Betonový Blok Laura v elegantnej okrovej farbe. Tento blok je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú kombináciu funkčnosti, estetiky a dlhej životnosti.

Kód: 960
b837ecc4 bda8 404a b1ad 05ecba0a63nc8
€5,90 / ks

Betónový Blok Luna v elegantnej šedej farbe. Tento blok je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí potrebujú kombináciu pevnosti, funkčnosti a moderného vzhľadu.

Kód: 963
Schod Kandla Grey
€68 / ks s DPH

Schod IN Kandla Grey z kameňa, schod z kremičitého indického pieskovca, nádhernej bledo sivej farby rozmer 120 x 30 cm a hrúbkou 5 cm.

Kód: 840
Schod Sahara Gold
€68 / ks s DPH

Schod IN Sahara Gold z prírodného kameňa, schod z kremičitého indického pieskovca, nádhernej hnedej farby rozmer 120 x 30 cm a hrúbkou 5 cm.

Kód: 837
Palisada granit 2
€8,90 / ks s DPH

Využitie ako okrasné záhradné prvky, ktoré sú vhodné na dotvorenie vstupov, schodísk, svahov alebo výsadby.

Kód: 577
palisada granit 1
€12,90 / ks s DPH

Využitie ako okrasné záhradné prvky, ktoré sú vhodné na dotvorenie vstupov, schodísk, svahov alebo výsadby.

Kód: 580

Kamenné platne, schody formátované pripravené na osadenie

Prírodný kameň pre vašu záhradu

Vaša záhrada je miestom relaxu a krásy. Prečo by ste sa teda neobklopili prírodnou krásou aj vo vašich záhradných prvkoch? Naša ponuka kamenných záhradných schodov, platní, a palisád vám umožní pridať do vášho exteriéru prírodný dotyk a estetiku.

#ShowMore#

Kamenné záhradné schody: Pohodlnosť a štýl

Kamenné záhradné schody nie sú len praktickým riešením pre prevod do vyšších alebo nižších častí vášho pozemku, sú aj štýlovým prírastkom k vašej záhrade. Naši odborníci na záhradu vám pomôžu vybrať vhodný dizajn a farbu, ktoré budú zladiť s okolím.

Prírodné platne: Jedinečný vzhľad na vašich cestách a terasách

Platne z prírodného kameňa pridajú do vašich ciest a terás osobitý vzhľad. Ich nepravidelný tvar a textúra dodajú každému povrchu charakter. S prírodnými platňami môžete vytvoriť cestičky, terasy a priestory, ktoré budú odrážať vašu jedinečnú osobnosť.

Palisády: Funkčnosť a estetika

Palisády z prírodného kameňa nie sú len estetickým prvkom, ale aj funkčným riešením pre vašu záhradu. Sú ideálne pre ohraničenie kvetinových záhonov, terás, ale aj pre stabilizáciu svahu. Naši odborníci vám poradia s výberom palisád, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Kontaktujte nás

Ak máte záujem o kamenné záhradné schody, platne, palisády alebo potrebujete ďalšie informácie o našich produktoch, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci sú pripravení pomôcť vám vytvoriť unikátnu záhradu s prírodným kameňom.

Odkryte potenciál prírodného kameňa pre svoje záhradné projekty. Vyberte si kamenné prvky, ktoré budú trvať dlhé roky a prinesú do vášho exteriéru estetiku a kvalitu.

Vyberte kamenné záhradné schody, platne a palisády, ktoré vyhovujú vašim požiadavkám a predstavám. S našimi produktmi dosiahnete kombináciu trvanlivosti a prírodnej krásy, ktorá obohatí vašu záhradu.

 

Schodnicová platňa je vyrobená z prírodného kameňa. Povrch kamennej dosky je štiepaný a teda protišmykový. Opracovanie hrán, sú ručne zasekávané skrásnym prírodným vzhľadom.

Rozmer schodnicovej dosky je 120 x 30 cm. Záhradné schody sú vyrobené z pevného kremičitého pieskovca. Zaujímavá je ich všestrannosť, môžu byť použité ako čiapky na zákrytie múrikov alebo ako parapet.

schody z prírodného kameňa do záhrady

Kamenné schody sú navyše vynikajúcou voľbou, ak chcete vylepšiť vchod do svojho dvora. Sú tiež dokonalým doplnkom vašej záhrady, aby zdôraznili prirodzený dojem a vzhľad vašej nehnuteľnosti.

Navyše nie sú také rušivé v porovnaní s betónovými alebo drevenými schodmi. Okrem toho môžu schody z prírodného kameňa poskytnúť vášmu vonkajšiemu priestoru rozmerovú hĺbku, ktorú iné materiály nemôžu ponúknuť. 

Schody z lomového kameňa, šlapákov

Prírodné kamenné platne sú jedným z najtvrdších krajinných materiálov, ktoré môžete použiť pri stavbe schodov. Stačí sa pozrieť na ohromujúce hrady so schodami z prírodného kameňa po celom svete, ktoré prežili skúšku času. Dlhotrvajúca a klasická pekná príťažlivosť schodov z prírodného kameňa je vynikajúcim spôsobom, ako zvýšiť hodnotu vášho majetku. 

Veľké kamenné platne a stupnice

Sú doplnkom, ktorý určite zapôsobí na vašich hostí. Na rozdiel od iných materiálov sa vaše schody z prírodného kameňa nebudú štiepať ani hniť. 

Rovnako sa nebude opotrebovávať. Musíte ho iba často zametať a mopovať, aby ste udržali pôvodný stav. Môže byť tiež potrebné občasné impregnovanie, ktoré ich ochráni pred poškriabaním a škvrnami.