Kamenné záhradné schody, platne

Kamenné platne, schody formátované pripravené na osadenie

Schodnicová platňa je vyrobená z prírodného kameňa. Povrch kamennej dosky je štiepaný a teda protišmykový. Opracovanie hrán, sú ručne zasekávané skrásnym prírodným vzhľadom.

Rozmer schodnicovej dosky je 120 x 30 cm. Záhradné schody sú vyrobené z pevného kremičitého pieskovca. Zaujímavá je ich všestrannosť, môžu byť použité ako čiapky na zákrytie múrikov alebo ako parapet.

schody z prírodného kameňa do záhrady

Kamenné schody sú navyše vynikajúcou voľbou, ak chcete vylepšiť vchod do svojho dvora. Sú tiež dokonalým doplnkom vašej záhrady, aby zdôraznili prirodzený dojem a vzhľad vašej nehnuteľnosti.

Navyše nie sú také rušivé v porovnaní s betónovými alebo drevenými schodmi. Okrem toho môžu schody z prírodného kameňa poskytnúť vášmu vonkajšiemu priestoru rozmerovú hĺbku, ktorú iné materiály nemôžu ponúknuť. 

Schody z lomového kameňa, šlapákov

Prírodné kamenné platne sú jedným z najtvrdších krajinných materiálov, ktoré môžete použiť pri stavbe schodov. Stačí sa pozrieť na ohromujúce hrady so schodami z prírodného kameňa po celom svete, ktoré prežili skúšku času. Dlhotrvajúca a klasická pekná príťažlivosť schodov z prírodného kameňa je vynikajúcim spôsobom, ako zvýšiť hodnotu vášho majetku. 

Veľké kamenné platne a stupnice

Sú doplnkom, ktorý určite zapôsobí na vašich hostí. Na rozdiel od iných materiálov sa vaše schody z prírodného kameňa nebudú štiepať ani hniť. 

Rovnako sa nebude opotrebovávať. Musíte ho iba často zametať a mopovať, aby ste udržali pôvodný stav. Môže byť tiež potrebné občasné impregnovanie, ktoré ich ochráni pred poškriabaním a škvrnami.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie