Kamenné záhradné schody, platne, palisády

2 položiek celkom

Cena

813
1813
45e4652c b7e9 43a1 9ce8 1ad85e3d0b27
Akcia
€8,90 / ks s DPH

Využitie ako okrasné záhradné prvky, ktoré sú vhodné na dotvorenie vstupov, schodísk, svahov alebo výsadby.

Kód: 577
d0d47aba 2324 447e 9a4c 1d7f10588502
Akcia
€12,90 / ks s DPH

Využitie ako okrasné záhradné prvky, ktoré sú vhodné na dotvorenie vstupov, schodísk, svahov alebo výsadby.

Kód: 580

Kamenné platne, schody formátované pripravené na osadenie

Schodnicová platňa je vyrobená z prírodného kameňa. Povrch kamennej dosky je štiepaný a teda protišmykový. Opracovanie hrán, sú ručne zasekávané skrásnym prírodným vzhľadom.

#ShowMore#

Rozmer schodnicovej dosky je 120 x 30 cm. Záhradné schody sú vyrobené z pevného kremičitého pieskovca. Zaujímavá je ich všestrannosť, môžu byť použité ako čiapky na zákrytie múrikov alebo ako parapet.

schody z prírodného kameňa do záhrady

Kamenné schody sú navyše vynikajúcou voľbou, ak chcete vylepšiť vchod do svojho dvora. Sú tiež dokonalým doplnkom vašej záhrady, aby zdôraznili prirodzený dojem a vzhľad vašej nehnuteľnosti.

Navyše nie sú také rušivé v porovnaní s betónovými alebo drevenými schodmi. Okrem toho môžu schody z prírodného kameňa poskytnúť vášmu vonkajšiemu priestoru rozmerovú hĺbku, ktorú iné materiály nemôžu ponúknuť. 

Schody z lomového kameňa, šlapákov

Prírodné kamenné platne sú jedným z najtvrdších krajinných materiálov, ktoré môžete použiť pri stavbe schodov. Stačí sa pozrieť na ohromujúce hrady so schodami z prírodného kameňa po celom svete, ktoré prežili skúšku času. Dlhotrvajúca a klasická pekná príťažlivosť schodov z prírodného kameňa je vynikajúcim spôsobom, ako zvýšiť hodnotu vášho majetku. 

Veľké kamenné platne a stupnice

Sú doplnkom, ktorý určite zapôsobí na vašich hostí. Na rozdiel od iných materiálov sa vaše schody z prírodného kameňa nebudú štiepať ani hniť. 

Rovnako sa nebude opotrebovávať. Musíte ho iba často zametať a mopovať, aby ste udržali pôvodný stav. Môže byť tiež potrebné občasné impregnovanie, ktoré ich ochráni pred poškriabaním a škvrnami.