Schod Sahara Gold

Kód: 837
€68 / ks s DPH €56,67 bez DPH
Skladom

Schod IN Sahara Gold z prírodného kameňa, schod z kremičitého indického pieskovca, nádhernej hnedej farby rozmer 120 x 30 cm a hrúbkou 5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Schod IN Sahara Gold z kremičitého pieskovca

Schod IN Sahara Gold z prírodného kameňa, schod z kremičitého indického pieskovca, nádhernej hnedej farby rozmer 120 x 30 cm a hrúbkou 5,5 cm. Povrch prírodne odštiepnutý, hrany sú rezané a pohľadová hrana tepaná. Použitie ako schody, schody do domu, schodíky do záhrady. Dokonale spracovaná schodenica vyrobená z pieskovca a je farebne stála. Je ideálna na použitie v záhrade pri dome alebo na chalupe pôsobí prirodzeným dojmom. 

Schod z prírodného kameňa, krásny, elegantný, nikdy nepodlieha móde a zároveň je veľmi praktický. Vhodným výberom schodeníc dosiahnete vysokú životnosť schodov. Tento nádherný schod IN Sahara Gold vám zabezpečí, že sa vaše schodisko stane jedným z dominantných prvkov interiéru alebo exteriéru. Elegantný, prirodzený, praktický a s dlhou životnosťou, kombináciu týchto vlastnosti kameňa neprekoná žiaden iný materiál alebo betónová napodobenina.

V tejto farbe máme skladom aj vonkajšiu dlažbu, ktorá v kombinácií so schodiskom bude vytvárať nádherný ucelený charakter.

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné záhradné schody, platne, palisády
Hmotnosť: 48 kg
Hrúbka: 5 cm
Dĺžka: 120 cm
Šírka: 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: