Kamenné umývadlo Black

Kód: 355
€195 / ks s DPH €162,50 bez DPH
Skladom

Okrúhle umývadlo z prírodného kameňa, exkluzívny doplnok do kúpeľne. Povrch vnútornej a vonkajšej strany je leštený. Vyniká veľmi kvalitným spracovaním, ktoré vám zaistí jeho ľahkú údržbu. Každé umývadlo je originálny a unikátny kus.

Detailné informácie

Podrobný popis

Štýlové kamenné umývadlo Black

Kamenné Umývadlo Black je symfóniou luxusu a elegancie v kúpeľni. Toto mramorové umývadlo je ohromujúco krásne a jeho hlboký čierny odtieň dodáva vašej kúpeľni sofistikovaný a moderný vzhľad.

Mramorové umývadlo Black je vyrobené z vysoko kvalitného mramoru, čo z neho robí trvanlivý a odolný kúsok. Jeho elegantný dizajn a hladký povrch sú dôkazom remeselného umenia a starostlivosti o detaily. Toto umývadlo nie je len praktickým prvkom kúpeľne, ale aj umeleckým dielom, ktoré zdôrazňuje krásu prírodných materiálov.

Čierny odtieň Kamenného Umývadla Black evokuje pocit luxusu a rafinovanosti. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a krásu v každom detajle svojej kúpeľne. Toto umývadlo pridáva do vášho priestoru šmrnc a eleganciu.

Kamenné Umývadlo Black je nielen praktickým prvkom kúpeľne, ale aj štýlovým prírastkom do vášho interiéru. Jeho minimalistický dizajn sa hodí k rôznym štýlom kúpeľne a prinesie do vášho priestoru prírodnú krásu a luxus.

Investujte do Kamenného Umývadla Black a pridajte do svojej kúpeľne štýl a eleganciu. Toto mramorové umývadlo sa stane stredobodom pozornosti vo vašej kúpeľni a prinesie do nej úroveň luxusu a rafinovanosti.

Umývadlo z prírodného kameňa je úžasným doplnkom každej kúpeľne a premení ju na jedinečný stredobod, ktorý vo vašej domácnosti priláka úžas a obdiv. Tieto ohromujúce kúpeľňové umývadlá z prírodného kameňa, ktoré sú k dispozícii v prevedení onyx, bridlica, či pieskovec, sú vyrobené z jedného kusu kameňa, čo ich robí jedinečnými.

Kamenné umývadlo 

by malo byť utesnené kvalitnou zátkou. Odporúčame pravidelné čistenie a všetku prebytočnú vodu, stopy po zubných pastách atď by ste mali po použití zotrieť. Nemali by sa používať čistiace prostriedky pre domácnosť alebo saponáty, pretože by mohli spôsobiť nenapraviteľné škody a predčasné poškodenie. Preto odporúčame použiť prípravky výlučne na kameň.

Treba brať do úvahy, že každé jedno umývadlo je originálne a unikátne. Práve preto sa môže tvar, rozmery a odtiene líšiť od fotografií uvedených pri produktoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Leštené kamenné umývadlá do kúpeľne.
Hmotnosť: 30 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: