Keralastic T lepidlo

Kód: 646
€71 / ks s DPH €59,17 bez DPH
Skladom

Dvojzložkové polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami na keramické obkladové prvky a kamenné materiály.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojzložkové lepidlo Keralastic T 5 kg 

Dvojzložkové polyuretánové lepidlo s veľmi dobrými vlastnosťami na keramické obkladové prvky a kamenné materiály. Používa sa na lepenie keramických obkladových prvkov, kamenných materiálov a všetkých druhov mozaiky na steny a podlahy v interiéri a exteriéri na potery, omietky, betón, asfalt, drevo, kov, PVC, vystužený polyester, azbestocement, sadru, sadrokartón, sadrové panely atď.

Inštalácia obkladových prvkov Obkladové prvky musia byť dokonale suché. Obkladové prvky musia byť pritlačené dostatočným tlakom, aby sa zabezpečil dobrý kontakt lepidla s podkladom. Ak vrstva čerstvého lepidla Keralastic alebo Keralastic T plní funkciu izolačnej membrány proti vode, uistite sa, že výstupky zo zadnej strany obkladového prvku neprechádzajú priamo touto vrstvou.

Ak je Keralastic alebo Keralastic T použitý pri inštalácii na obzvlášť deformovateľných povrchoch, všetky obkladové prvky formátu viac ako 5 x 5 cm musia byť lepené pri zachovaní širších škár. Pri normálnych teplotných a vlhkostných podmienkach je doba zavädnutia lepidla Keralastic alebo Keralastic T cca 50 minút. Čas tuhnutia závisí hlavne od teploty okolitého prostredia.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: