Lavička Rainbow

Kód: 301
€390 / ks s DPH €325 bez DPH
Skladom

Krásne lavičky vyrobené z mramoru alebo pieskovca s nádhernou štruktúrou lahodia oku v interiéri a exteriéri. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavička z kremičitého pieskovca - Rainbow

Naša Lavička Rainbow je dokonalým spojením prírodnej krásy a živej palety farieb, ktoré prinesie do vášho prostredia radostnú a pozitívnu energiu. Táto lavička je vyrobená z kvalitného kremičitého pieskovca, ktorý dodáva prirodzený a rustikálny vzhľad.

Lavička Rainbow je ručne vyrábaná s dôrazom na detaily a jedinečný dizajn. Je ozdobená rôznymi farebnými prvkami, ktoré oživujú jej povrch a vytvárajú dojem života a veselosti. Každý kúsok je originál, pretože farby a vzory na povrchu lavičky sa môžu líšiť, čím každá lavička získava svoju jedinečnosť.

Kremičitý pieskovec, z ktorého je lavička vyrobená, je trvanlivý a odolný materiál, čo robí z tejto lavičky vhodný doplnok pre exteriérové aj interiérové prostredie. Môže zdobiť vašu záhradu, terasu, alebo byť príjemným miestom na odpočinok v obývacej izbe.

Lavička Rainbow je nielen miestom na sedenie, ale aj umeleckým dielom, ktoré pridáva farbu a vitalitu do vášho života. Je to miesto, kde môžete relaxovať, obdivovať jej jedinečný dizajn a cítiť radosť zo života.

Investujte do tejto lavičky a pridajte do svojho prostredia dávku farieb a radosti. Lavička Rainbow bude určite stredobodom pozornosti a miestom, kde vytvárate spomienky plné života a šťastia.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné lavičky z prírodného kameňa
Hmotnosť: 170 kg
Dĺžka: 150 cm
Šírka: 30 cm
Výška: 45 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: