Onyx KS skalkový kameň

Kód: 166
€0,69 / kg €0,58 bez DPH
Skladom

Dekoračný skalkový kameň Onyx KS s nápadným vrstvením bielej, ružovej a fialovej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Skalkový kameň Onyx KS

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Onyx KS kus je vytvorený z prírodného kameňa onyx. Jedná sa o ružové kamene s vrstvením. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. Onyx KS skalkový kameň vhodný do záhrady.

Dekoračný záhradný skalkový kameň 

Onyx KS vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov ružovej, fialovej a bielej v kombinácii s vrstvením získate zvláštny efekt. Kus z kamenňa Onyx KS poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Kameň je možné použiť na úpravu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna.

Je veľmi dôležité pod kameň Onyx KS ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.
Balenie: voľné, big bag
Druh: onyx
Farba: fialová, oranžová
Frakcia: 10 - 30 cm
Typ: kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: