Parketová dlažba v imitácii dreva

Kód: 978
€8,90 / ks €7,42 bez DPH
Skladom

Naša parketová dlažba verne napodobňuje vzhľad a textúru prírodného dreva, pričom poskytuje trvácnosť a jednoduchú údržbu typickú pre keramické alebo porcelánové dlažby.

Detailné informácie

Podrobný popis

vlajka  Slovenský výrobok

Parketová dlažba v imitácii dreva

Hľadáte sofistikované a praktické riešenie pre váš interiér či exteriér? Parketová dlažba v imitácii dreva je perfektnou voľbou pre tých, ktorí túžia po kráse dreva kombinovanej s výhodami dlažby. Naša parketová dlažba verne napodobňuje vzhľad a textúru prírodného dreva, pričom poskytuje trvácnosť a jednoduchú údržbu typickú pre keramické alebo porcelánové dlažby.

Výhody parketovej dlažby v imitácii dreva:

  1. Autentický vzhľad dreva: Táto dlažba je navrhnutá tak, aby verne reprodukovala farbu, štruktúru a vzor prírodných drevených parkiet. Vytvára elegantný a útulný dojem v akomkoľvek priestore.
  2. Odolnosť a trvácnosť: Na rozdiel od skutočného dreva je parketová dlažba odolná voči vlhkosti, poškriabaniu a opotrebeniu. Je ideálna pre oblasti s vysokou záťažou, ako sú kuchyne, kúpeľne a chodby.
  3. Jednoduchá údržba: Parketová dlažba nevyžaduje špeciálnu starostlivosť ani pravidelnú údržbu. Stačí ju jednoducho vytrieť a bude vyzerať ako nová.
  4. Vhodná pre podlahové kúrenie: Táto dlažba je ideálna pre inštaláciu nad podlahové kúrenie, čo zabezpečí komfort a teplo vo vašom domove počas chladných mesiacov.
  5. Ekologická alternatíva: Výberom parketovej dlažby v imitácii dreva chránite prírodné lesy a prispievate k ekologickej udržateľnosti, pričom získate krásny drevený vzhľad bez nutnosti ťažby dreva.

Aplikácie parketovej dlažby v imitácii dreva:

  • Interiérové podlahy: Vytvorte elegantný a odolný povrch vo vašich obývacích izbách, spálňach, chodbách alebo kanceláriách.
  • Kuchyne a kúpeľne: Odolnosť voči vlhkosti a ľahká údržba robia z tejto dlažby ideálnu voľbu pre kuchyne a kúpeľne.
  • Terasy a vonkajšie priestory: Parketová dlažba je vhodná aj pre exteriér, kde dodá vášmu vonkajšiemu priestoru prirodzený a elegantný vzhľad.
  • Obchody a komerčné priestory: Vďaka svojej odolnosti a estetike je ideálna aj pre obchody, reštaurácie a kancelárie.

Záver

Parketová dlažba v imitácii dreva je ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú skombinovať krásu prírodného dreva s trvácnosťou a praktickosťou dlažby. Navštívte našu stránku a vyberte si z našej širokej ponuky, aby ste váš domov či komerčný priestor pretvorili na elegantné a útulné miesto.

Dodatočné parametre

Kategória: Dlažba imitácia dreva
Hmotnosť: 16.5 kg
Dĺžka: 59 cm
Šírka: 29,5 cm
Výška: 5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: