Plastový klinec pre neviditeľný obrubník

Kód: 903
€0,25 / ks s DPH €0,21 bez DPH
Skladom

Objavte tajomstvo bezchybných, čistých a estetických okrajov vášho dvora, záhrady či chodníka. S našim plastovým kolíkom na neviditeľný obrubník získate jednoduchú inštaláciu a dlhodobú odolnosť!

Detailné informácie

Podrobný popis

Neviditeľný, ale neoceniteľný: Váš ideálny pomocník pre dokonalé okraje!

Objavte tajomstvo bezchybných, čistých a estetických okrajov vášho dvora, záhrady či chodníka. S našim plastovým kolíkom na neviditeľný obrubník získate jednoduchú inštaláciu a dlhodobú odolnosť!

 

Zmeňte Výzor Vašej Záhrady s Jednoduchým, ale Výkonným Riešením!

Bezpečný a trvácny materiál: Naša inovatívna technológia a vysokokvalitný plast zabezpečujú, že naši kolíky odolajú akýmkoľvek poveternostným podmienkam a nevykazujú známky opotrebenia ani po rokoch používania.

Jednoduchá Inštalácia: S ľahkou manipuláciou a jednoduchým spôsobom inštalácie sú naše plastové kolíky ideálnou voľbou pre záhradníkov.

Elegancia a Funkčnosť: Našim kolíkom sa podarilo spojiť nenápadnosť s maximálnou funkčnosťou, vďaka čomu vytvárate jemné a estetické línie bez nutnosti viditeľných a rušivých prvkov.

Udržateľnosť: Zvolením našich plastových kolíkov sa zároveň rozhodujete pre ekologicky šetrnejšiu voľbu, keďže sú vyrobené z recyklovateľných materiálov.

Príklady a Aplikácie

Naše plastové kolíky sú perfektnou voľbou pre rôzne projekty. Či už chcete vytvoriť ostrý okraj na kvetinových záhonoch, vymedziť trávnaté plochy alebo jednoducho pridať štruktúru a organizáciu do vašej exteriérovej zóny, naše kolíky vám v tom poslúžia bezchybne.

 

Vytvorte Dokonalé Línie a Okraje, na Ktoré Budete Hrdí!

Nečakajte a objavte, ako jednoduché môže byť vytvorenie precíznych a krásnych okrajov v akejkoľvek exteriérovej zóne. Kliknite nižšie, objednajte si naše plastové kolíky a pridajte sa k rodine spokojných záhradkárov, krajinárskych dizajnérov a domácich majstrov, ktorí už objavili tajomstvo perfektných línií!

Dodatočné parametre

Kategória: Tkaná a netkaná textília proti burine
Hmotnosť: 0.02 kg
Hrúbka: 1,5 cm
Dĺžka: 25 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: