Rainbow kusový kameň

Kód: 175
€0,67 / kg €0,56 bez DPH
Skladom

Kusový kameň Rainbow vo frakcií 10/30 cm, okrúhliak Rainbow z pieskovca je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná štruktúrovaná kresba. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Kusový kameň Rainbow

Pôsobí veľmi príjemným dúhovým vzhľadom. Kusový kameň Rainbow má očarujúci pieskovcový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Je neskutočne originálny a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený do skalky alebo okolo záhradného chodníka vytvára nádherný farebný obraz pripomínajúci dúhu. 

Tieto nádherné dekoračné okrúhliaky

v dúhovom prevedení, upúta vďaka tomu že pripomína vrstvy dúhy. Okrasný prírodný kameň Rainbow využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Tento okrasný kusový kameň sa dá použiť aj ako zvod dažďovej vody, prípadne na drenáž. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný.

Možnosť zakúpenia vo vreckách alebo v big bagoch. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Rainbow ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.
Hmotnosť: 1 kg
Balenie: voľné, big bag
Druh: pieskovec
Farba: fialová, oranžová
Frakcia: 20 - 40 cm
Typ: kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: