Šľapák maxi imitácia dreva

Kód: 1002
€10,50 / ks €8,75 bez DPH
Skladom

Premeňte váš exteriér na štýlový a funkčný priestor s našimi maxi šľapákmi v imitácii dreva.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šľapák maxi imitácia dreva

Premeňte váš exteriér na štýlový a funkčný priestor s našimi maxi šľapákmi v imitácii dreva. Tieto šľapáky ponúkajú vzhľad prírodného dreva v kombinácii s trvácnosťou a jednoduchou údržbou moderných materiálov, čo ich robí ideálnymi pre vytváranie rozľahlých chodníkov a dekoratívnych plôch vo vašej záhrade či na terase.

Hlavné vlastnosti maxi šľapáka v imitácii dreva:

  1. Autentický drevený vzhľad: Naše maxi šľapáky verne napodobňujú textúru a farbu prírodného dreva, čo dodáva vášmu exteriéru prirodzený a elegantný vzhľad.
  2. Maxi veľkosť: Väčší formát šľapákov umožňuje vytvárať rozsiahlejšie chodníky a dekoračné plochy s menším počtom škár, čo prispieva k harmonickému a jednoliatemu vzhľadu.
  3. Vysoká odolnosť a trvácnosť: Vyrobené z kvalitných materiálov, maxi šľapáky sú odolné voči opotrebeniu, poveternostným vplyvom a UV žiareniu, čo zaručuje ich dlhodobú životnosť.
  4. Jednoduchá údržba: Na rozdiel od skutočného dreva, šľapáky nevyžadujú špeciálnu údržbu. Povrch je ľahko čistiteľný a odolný voči škvrnám a plesniam.
  5. Ekologická alternatíva: Použitím šľapákov v imitácii dreva prispievate k ochrane prírody, pretože nevyžadujú ťažbu dreva a zároveň poskytujú krásny drevený vzhľad.

Možnosti použitia maxi šľapáka v imitácii dreva:

  • Rozľahlé záhradné chodníky: Vytvorte priestranné a funkčné cestičky vo vašej záhrade, ktoré sa perfektne hodia do prírodného prostredia.
  • Dekoračné plochy: Použite maxi šľapáky ako dekoračné prvky okolo záhradných jazierok, kvetinových záhonov alebo iných vonkajších priestorov.
  • Terasy a dvory: Ideálne pre vytvorenie veľkých, esteticky príjemných a praktických plôch na terasách, dvoroch a v okolí bazénov.
  • Komerčné priestory: Skvelé riešenie pre vonkajšie priestory reštaurácií, kaviarní a hotelov, kde dodajú príjemnú a prirodzenú atmosféru.

Záver

Maxi šľapák v imitácii dreva je ideálnym riešením pre tých, ktorí chcú spojiť krásu prírodného dreva s praktickosťou a odolnosťou moderných materiálov. Navštívte našu stránku a vyberte si z našej ponuky, aby ste váš exteriér pretvorili na krásne a funkčné miesto.

Dodatočné parametre

Kategória: Šľapák Imitácia Dreva
Hmotnosť: 22 kg
Dĺžka: 55 cm
Šírka: 45 cm
Výška: 5 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: