Svietnik Rangoli Rainbow

Kód: 798
€26 / ks s DPH €21,67 bez DPH
Skladom

Svietnik z prírodného kameňa.

Detailné informácie

Podrobný popis

Svietnik Rangoli Rainbow: Prírodné Farby a Tradície v Harmonickom Tanci Svetla

Ponorte sa do bohatej palety farieb a tradičnej indické kultúry s naším Svietnikom Rangoli Rainbow. Tento nádherný kúsok oslavuje krásu a diverzitu prírodných odtieňov, zatiaľ čo s eleganciou prezentuje sviečku, ktorá vytvára priam poetickú atmosféru.

Svietnik je navrhnutý s inšpiráciou od tradičného umenia rangoli, čo je vyjadrenie vítania, šťastia a radosti. Vytvára jedinečný vizuálny zážitok, ktorý pohladí oko a zmysly, pridáva do vášho domova vybráciu a energiu. Je to ideálny spoločník pre relaxačné večery alebo špeciálne príležitosti, kedy chcete vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru.

Technické špecifikácie:

  • Materiál: Pieskovec
  • Farba: Rainbow
  • Použitie: Dekorácia, Osvetlenie, Meditácia

Výhody Pre Zákazníkov:

  • Estetický Pôžitok: Rangoli Rainbow je viac než len svietnik, je to umelecké dielo, ktoré zdôrazňuje krásu farieb a svetla.
  • Vytvára Útulnú Atmosféru: Ideálny pre večerné relaxačné chvíle alebo ako centrálny bod dekorácie pri slávnostných príležitostiach.
  • Jednoduchá Údržba: Svietnik je navrhnutý pre ľahké používanie a údržbu.

Nechajte svietnik Rangoli Rainbow stať sa srdcom vašej domácnosti, kde každý lúč svetla rozpráva príbeh radosti a pohody.

Kľúčové slová: rangoli svietnik, multicolor svietnik, tradíciu inspirovaný svietnik, prírodný kameň svietnik, etnický dekor

Dodatočné parametre

Kategória: Svietniky a záhradné lampy z prírodného kameňa
Hmotnosť: 5 kg
Šírka: 25 cm
Výška: 4 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: