Vápenec P-RC kus

Kód: 190
€0,37 / kg €0,31 bez DPH
Skladom

Dekoračný kameň Vápenec P-RC kus s nádhernej ružovej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrasný kameň Vápenec P-RC kus

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Vápenec P-RC kus je vytvorený z prírodného kameňa vápenec. Jedná sa o ružové kamene s nádhernou kresbou.

Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné

pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Dekoračný záhradný kameň Vápenec P-RC vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov ružovej zvláštny efekt. Kus z kameňa Vápenec P-RC poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Kameň je možné použiť na úpravu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna. V ponuke máme okrúhliaky vo formáte 5/10 cm a 10/20cm.

Je veľmi dôležité pod kus Vápenec P-RC ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.
Hmotnosť: 1 kg
Balenie: voľné, big bag
Druh: vápenec
Farba: ružová, červená
Frakcia: 10 - 30 cm
Typ: kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: