Vápenec ZB kus

Kód: 193
€0,38 / kg €0,32 bez DPH
Skladom

Dekoračný kameň Vápenec ZB kus s nádhernej žlto bielej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrasný kameň Vápenec ZB kus

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Vápenec ZB kus je vytvorený z prírodného kameňa vápenec. Jedná sa o ružové kamene s nádhernou kresbou.

Tieto mrazuvzdorné kamene

sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Dekoračný záhradný kameň Vápenec ZB vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov žlto bielej  zvláštny efekt. Kus z kameňa Vápenec ZB poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Kameň je možné použiť na úpravu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna. V ponuke máme okrúhliaky vo formáte 5/10 cm a 10/20cm.

Je veľmi dôležité pod kus Vápenec ZB ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.
Hmotnosť: 1 kg
Balenie: voľné, big bag
Druh: vápenec
Farba: zelená, žltá, biela
Frakcia: 10 - 30 cm
Typ: kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: