Veimar Green kus

Kód: 196
Neohodnotené
€0,55 / kg s DPH €0,46 bez DPH
Skladom

Dekoračný kameň Veimar Green je zaujímavý vďaka svojmu sfarbeniu vo farbách zelená, čierna a biela s výrazným mramorovaním. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Veimar Green kusový kameň

Prírodné okrasné kamene ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok.

Ich využitie je všestranné

použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Veimar Green kus je vytvorený z prírodného kameňa mramor. Jedná sa o zeleno čierno biele sfarbené kamene s nádhernou kresbou. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Dekoračný záhradný kameň Veimar Green vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov farieb vytvára zvláštny efekt. Kus z kameňa Veimar Green poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Kameň je možné použiť na úpravu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna. V ponuke máme kusové kamene vo frakcií 20-40 cm.

Je veľmi dôležité pod Veimar Green ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.
Hmotnosť: 1 kg
Balenie: voľné, big bag
Druh: mramor
Farba: zelená, biela, šedá
Frakcia: 20 - 40 cm
Typ: kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: