WL77 Dragon Fire remienok z kameňa

Kód: 421
€49,50 / m2 €41,25 bez DPH
Skladom

Obkladový prírodný remienok Dragon Fire vo formáte 60 x 15 cm, v tvare (Z) v teplých jesenných farbách. Použiť ho je možné prakticky kdekoľvek v interiéri aj exteriéri.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obkladový kameň Dragon Fire

Zápal a vášeň - to všetko nájdete v obkladovom kameni Dragon Fire. Tento jedinečný obkladový kameň oranžovej farby prináša do interiérov a exteriérov nevídaný charakter a teplú atmosféru.

Vlastnosti:

  1. Farba: Dominantný oranžový odtieň dodáva kameni Remienok Dragon Fire výrazný a nezabudnuteľný charakter. Tento tón je ideálny pre priestory, ktoré majú vyniknúť a pôsobiť teplým a útulným dojmom.

  2. Textúra: Charakteristická forma remienkov vytvára dynamický a súčasne harmonický vzor, ktorý oživí akúkoľvek plochu, na ktorej je inštalovaný.

  3. Inštalácia: Aj keď je kameň Dragon Fire vizuálne náročný, jeho inštalácia je pomerne priamočiara. Napriek tomu odporúčame spolupracovať so skúseným majstrom pre dosiahnutie optimálnych výsledkov.

  4. Použitie: Vďaka svojej žiarivej oranžovej farbe je tento obkladový kameň ideálny na miesta, kde chcete dosiahnuť silný vizuálny efekt - či už ide o obklad krbu, steny v obývacej izbe alebo exteriérové detaily.

  5. Údržba: Ako všetky prírodné kamene, aj Dragon Fire vyžaduje určitú údržbu. Pre zachovanie jeho žiarivej farby a dlhovekosti odporúčame pravidelné čistenie a impregnáciu.

Záver:

Ak hľadáte materiál, ktorý prinesie do vášho priestoru energiu, teplý vzhľad a výrazný charakter, obkladový kameň Dragon Fire je tou pravou voľbou. Jeho ohnivý oranžový tón a remienková štruktúra vytvárajú kombináciu, ktorá neostane nepovšimnutá.

Obkladový prírodný remienok Dragon Fire vo formáte 60 x 15 cm, v tvare (Z) v teplých jesenných farbách. Použiť ho je možné prakticky kdekoľvek v interiéri aj exteriéri. Predovšetkým vynikne ako kameň na plot, obklad na krb, obklad na sokel, obklad na fasádu alebo obklad na stenu. Kamenný obklad Dragon Fire ponúkame v remienkovom prevedení aby vynikla farebnosť a štruktúra kameňa.

Každý jeden kus je originál

a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na stene alebo fasáde domu vytvára nádherný obraz, ktorý pútať pozornosť vašich známych. Ak chcete mať unikátny obklad a obklad ktorý zaujme, tak kamenný obklad Dragon Fire  je pre vás ten pravý.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Máte otázky alebo záujem o viac detailov? Neváhajte sa na nás obrátiť!

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obkladové panely, pásy, remienkové obklady
Hmotnosť: 35 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: pieskovec
Balenie: 0,54 m2
Rozmer: 60 x 15 cm
Hrúbka: 1,5 cm
Využitie: fasáda, stena, plot, krb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: