Andezit Hrdzavo Hnedý štiepaný kameň

Kód: 382/OBK2 382/OBK 382/DLA 382/DLA2 382/SLA Zvoľte variant
Neohodnotené
€9,90 / m2 s DPH €15,90 / ks €16,90 / m2 s DPH €17,90 / m2 s DPH €25,90 / m2 s DPH od €9,90 / m2 s DPH €8,25 bez DPH €13,25 bez DPH €14,08 bez DPH €14,92 bez DPH €21,58 bez DPH od €8,25 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Druh a hrúbka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tradičný štiepaný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (hrdzavo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kameň andezit hrdzavo hnedý

Tradičný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (hrdzavo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Andezit hrdzavo hnedý má farby od hrdzavo hnedej až tmavo hnedou farbou, môže obsahovať pruhy fialovej, šedej či modrej. Niektoré kusy môžu obsahovať aj fosílie.

Hrdzavo hnedý andezit

je nepravidelný štiepaný prírodný kameň vhodný na obklad, dlažbu, šlapáky prípadne na suchý múrik. Je vhodný do interiéru aj exteriéru, poúžitie je vhodné ako interiérové obklady, kameň na sokel, kamenné ploty, na krb a ako kameň na fasádne obklady. Andezit je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazuvzdormý kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň andezit hrdzavo hnedej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň. 

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Štiepaný kameň / lomový / lámaný obklad
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: andezit
Balenie: voľné
Hrúbka: 1 / 3 cm, 4 / 8 cm, 2 / 4 cm
Využitie: fasáda, stena, chodník, príjazdova cesta
Hrany: štiepané
Povrchová úprava: prírodne odštiepnutá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: