Andezit Hrdzavo Hnedý štiepaný kameň

Kód: 382/OBK2
od €11,90 / m2 od €9,92 bez DPH

Zvoľte variant

Andezit hrdzavo-hnedý, kvalitný a tradičný slovenský kameň. Ideálny na obklad alebo dlažbu interiéru alebo exteriéru. S vekom získava na patine čo pridáva tomuto materiálu autenticitu. 

Detailné informácie

obklad Ø 10-15 cm - hr. 1/3 cm
Skladom | 382/OBK2
€11,90 / m2
€9,92 bez DPH
obklad Ø 15-40 cm - hr. 1/3 cm
Skladom | 382/OBK
€15,90 / m2
€13,25 bez DPH
dlažba Ø 15-40 cm - hr. 2/4 cm
Skladom | 382/DLA
€17,90 / m2
€14,92 bez DPH
dlažba Ø 15-40 cm - hr. 4/8 cm
Skladom | 382/DLA2
€18,90 / m2
€15,75 bez DPH
šlapák Ø 40-80 cm - hr. 4/8 cm
Skladom | 382/SLA
€25,90 / m2
€21,58 bez DPH

Podrobný popis

Tradičný Slovenský Kameň Andezit: Hrdzavo Hnedá Krása Priamo z Srdca Slovenska

Hľadáte kameň, ktorý kombinuje tradičnú slovenskú kvalitu s jedinečným a pôsobivým vzhľadom? Naše hrdzavo hnedé andezity sú presne tým, čo potrebujete.

Prečo zvoliť hrdzavo hnedý andezit?

  1. Autentický Pôvod: Náš andezit je ťažený priamo na Slovensku, čo zabezpečuje jeho autentickú kvalitu a tradičný charakter.

  2. Jedinečný Vzhľad: Hrdzavo hnedá farba andezitu pridáva teplý a prírodný tón do akéhokoľvek priestoru, či už v interiéri alebo exteriéri.

  3. Odolnosť a Dlhovekosť: Andezit je známy svojou odolnosťou proti poveternostným vplyvom a mechanickému opotrebeniu. Je ideálny pre vonkajšie aj vnútorné aplikácie.

Ako sa s nami môžete spojiť?

Máte záujem o náš hrdzavo hnedý andezit alebo potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás, sme tu pre vás, aby sme vám pomohli s výberom toho správneho kameňa pre váš projekt.

Záver

Investujte do tradičného slovenského materiálu, ktorý prinesie do vašich priestorov pravú hrdzavo hnedú krásu andezitu. Zvoľte kameň, ktorý je odolný, krásny a má bohatú slovenskú históriu.

Tradičný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (hrdzavo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Andezit hrdzavo hnedý má farby od hrdzavo hnedej až tmavo hnedou farbou, môže obsahovať pruhy fialovej, šedej či modrej. Niektoré kusy môžu obsahovať aj fosílie.

Hrdzavo hnedý andezit

je nepravidelný štiepaný prírodný kameň vhodný na obklad, dlažbu, šlapáky prípadne na suchý múrik. Je vhodný do interiéru aj exteriéru, použitie je vhodné ako interiérové obklady, kameň na sokel, kamenné ploty, na krb a ako kameň na fasádne obklady. Andezit je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazuvzdorný kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň andezit hrdzavo hnedej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň. 

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Štiepaný kameň / lomový / lámaný obklad
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: andezit
Balenie: voľné
Hrúbka: 1 / 3 cm, 4 / 8 cm, 2 / 4 cm
Využitie: fasáda, stena, chodník, príjazdova cesta
Hrany: štiepané
Povrchová úprava: prírodne odštiepnutá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: