AKCIA WL35 Silver Grey

Kód: 867
€24,90 / m2 €20,75 bez DPH
Skladom

Akciová trieda obkladu WL35 Silver Grey, výhodou je že obe strany obkladu sú pohľadové a dá sa vybrať ktorou stranou obklad nalepíte. Tovar je v kartónovom balení čím sa eliminuje poškodenie obkladu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obkladový kameň Silver Grey WL35

Obkladový prírodný kameň Silver Grey WL35 z kvarcitu v rozmeroch 30 x 10 cm, zaujme milovníkov moderného architektonického štýlu. Jeho vzhľad je naozaj nadčasový čo mu umožňuje všestranné použitie. Vynikne v interiéri aj v exteriéri. Odporúčame ho kontaktne lepiť tznm. naniesť lepidlo aj na obklad aj stenu. Kamenný obklad WL35 Silver Grey ponúkame v rôznych formátoch a rôznych povrchových úpravách.

Každý jeden kus je originál

a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na stene alebo fasáde domu vytvára nádherný obraz. Ak chcete mať nádherný a moderný obklad, tak kamenný obklad WL35 Silver Grey je pre vás tá správna voľba. 

 

Výhody Pre Zákazníkov:

  • Estetická Flexibilita: Obklad možno použiť v množstve interiérových aplikácií, vrátane kúpeľní, kuchýň a obývacích priestorov.
  • Jednoduchá Údržba: Povrch bridlice je odolný voči škvrnám a ľahko sa udržiava, čo z neho robí praktickú voľbu pre každodenné použitie.
  • Trvanlivosť a Hodnota: Investícia do obkladu z bridlice zvyšuje hodnotu nehnuteľnosti a zaisťuje dlhodobú krásu.

Oživte svoj domov obkladom WL35 Silver Grey Bridlica India a vychutnávajte si eleganciu a prírodnú krásu, ktorú tento materiál prináša.

 

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenný obklad formátovaný na stenu
Hmotnosť: 31 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: bridlica
Balenie: 0,63 m2
Rozmer: 30 x 10 cm
Hrany: rezané
Povrchová úprava: prírodne odštiepnutá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: