Andezit záhradný kameň

Kód: 136
€0,36 / kg €0,30 bez DPH
Skladom

Záhradný kameň Andezit nádhernej fialovejfarby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Záhradný kameň Andezit

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Andezit kusový záhradný kameň je vytvorený z vyvrelej horniny. Jedná sa o tmavo fialový kameň s čiernymi bodkami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. V ponuke máme okrúhliak frakciu 5/10 cm a väčšie kusové kamene.

Dekoračný záhradný kameň Andezit 

vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov tmavo fialovej v kombinácii s čiernou získate zvláštny efekt. Okrúhliaky z kameňa Andezit poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Materiál je možné použiť na úpravu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna.

Je veľmi dôležité pod kameň Andezit, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.
Hmotnosť: 1 kg
Balenie: voľné, big bag
Druh: andezit
Farba: fialová
Frakcia: 20 - 40 cm
Typ: kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: