Netkaná biela textília

Kód: 448
€4,80 / ks s DPH €4 bez DPH €0,96 / 1 m2
Skladom

Netkaná textília biela sa vyrába z polypropylénu, je nezávadná a odolná proti poveternostným podmienkam, zároveň prepúšťa vzduch a vodu, takže rastlinám vytvára prirodzenú klímu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Netkaná biela textília pod kameň

Netkané textílie sa v  na našich záhradách používajú čoraz častejšie. Netkaná textília biela sa vyrába z polypropylénu, je nezávadná a odolná proti poveternostným podmienkam, zároveň prepúšťa vzduch a vodu, takže rastlinám vytvára prirodzenú klímu. Netkanú textíliu vyberáme podľa gramáže a spôsobu využitia. Na zakrývanie výsevov sa hodí jeden typ textílie, na ochranu pred mrazom zase iný. Hodí sa pod biele kamienky.

Naša netkaná textília

má gramáž 50 g/m2 a je UV stabilná. Ideálna pod dekoračný kameň, alebo dekoračnú štiepku či dekoračnú kôru. Netkanou textíliou zakrývame vopred pripravené záhony, alebo plochy pripravené na výsadbu.

Do textílie môžeme podľa potreby vystrihnúť otvory na výsadbu sadeníc a iných rastlín. Využíva sa tiež pri realizácii záhrad, terénnych a krajinných úpravách, ako základ pod mulčovaciu kôru, alebo okrasné kamienky. Okraje textílie je potrebné zafixovať kolíkmi, prípadne sponami. Textília môže byť využitá aj na technické účely.

 

Prečo je dôležité si kúpiť geotextíliu?

plus zabraňuje prerastaniu buriny

plus udržuje pôdnu vlhkosť

plus eliminuje chemické postreky proti burine

plus žiadne plenie a okopávanie

plus vhodná medzi okrasné kry, stromy, drobné ovocie (jahody, ríbezle, maliny)

Dodatočné parametre

Kategória: Tkaná a netkaná textília proti burine
Hmotnosť: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: