Diana Royal

Kód: 595
€64,90 / m2 €54,08 bez DPH
Skladom

Dlažba z kameňa Diana Royal vo formáte 61 x 40,6 cm, kamenná dlažba Diana Royal so svojou štruktúrou a textúrou sa hodí do akéhokoľvek architektonického štýlu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mramorová dlažba a obklad Diana Royal: Majestátna krása s nádherným mramorovaním

Mramor Diana Royal je synonymom pre luxus, kvalitu a má nádherné mramorovanie. Vďaka svojim jedinečným vzorom a jemným odtieňom dodá vašim priestorom pocit kráľovskej nádhernej elegancie.

Prečo si vybrať mramorovú dlažbu a obklad Diana Royal?

  1. Kráľovská Elegancia: Diana Royal je známy svojím jemným mramorovaním a bohatými odtieňmi, ktoré vytvárajú atmosféru luxusu a sofistikovanosti.

  2. Odolnosť a Trvácnosť: Mramor Diana Royal je nielen krásny, ale aj mimoriadne odolný. S primeranou starostlivosťou sa stáva dlhodobou investíciou do krásy vašich priestorov.

  3. Všestranná Aplikácia: Diana Royal mramorová dlažba a obklad sú ideálne pre rôzne priestory domácnosti, od podláh cez kúpeľne po obklady stieň.

Ako sa s nami môžete spojiť?

Ak ste zaujatí mramorom Diana Royal a chcete získať viac informácií alebo si ho objednať, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci na prírodné kamene sú tu, aby vám poskytli všetky potrebné informácie a rady.

Záver

Mramorová dlažba a obklad Diana Royal prináša do vašich priestorov kráľovskú atmosféru a nadčasovú krásu. Vložte do svojho domova kúsok prírodnej dokonalosti a užívajte si pocit luxusu každý deň.

Dlažba z kameňa Diana Royal vo formáte 61 x 40,6 cm, kamenná dlažba Diana Royal so svojou štruktúrou a textúrou sa hodí do akéhokoľvek architektonického štýlu. Jedná sa o náherný mramor s bielymi žilkami, ktorý je možné použiť aj ako obklad a zvýrazní každú stenu nielen v interiéri ale aj exteriéri. Kamenná dlažba Diana Royal má očarujúci vzhľad, vďaka svojej rozmanitosti si získa pozornosť množstva ľudí. Každý jeden kus je originál a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na podlahe alebo fasáde domu vytvára nádherný obraz. Tmavý odtieň obkladu je momentálne najaktuálnejším moderným trendom, preto je tento prírodný kameň veľmi žiadaný. Povrchová úprava tohto prírodného kameňa Diana Royal je leštená.

 

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 31 kg
Použitie: interiér
Typ kameňa: mramor
Balenie: 42,1 m2 pal
Rozmer: 61 x 40,6 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Využitie: kúpeľňa, chodba, obývacia izba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: