Diana Royal

Kód: 595
Neohodnotené
€64,90 / m2 s DPH €54,08 bez DPH
Skladom

Dlažba z kameňa Diana Royal vo formáte 61 x 40,6 cm, kamenná dlažba Diana Royal so svojou štruktúrou a textúrou sa hodí do akéhokoľvek architektonického štýlu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlažba/obklad z mramoru Diana Royal

Dlažba z kameňa Diana Royal vo formáte 61 x 40,6 cm, kamenná dlažba Diana Royal so svojou štruktúrou a textúrou sa hodí do akéhokoľvek architektonického štýlu. Jedná sa o náherný mramor s bielymi žilkami, ktorý je možné použiť aj ako obklad a zvýrazní každú stenu nielen v interiéri ale aj exteriéri. Kamenná dlažba Diana Royal má očarujúci vzhľad, vďaka svojej rozmanitosti si získa pozornosť množstva ľudí. Každý jeden kus je originál a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na podlahe alebo fasáde domu vytvára nádherný obraz. Tmavý odtieň obkladu je momentálne najaktuálnejším moderným trendom, preto je tento prírodný kameň veľmi žiadaný. Povrchová úprava tohto prírodného kameňa Diana Royal je leštená.

 

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 31 kg
Použitie: interiér
Typ kameňa: mramor
Balenie: 42,1 m2 pal
Rozmer: 61 x 40,6 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Využitie: kúpeľňa, chodba, obývacia izba

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: