Travertínový obklad Classic Vein Cut

Kód: 256
€47,90 / m2 €39,92 bez DPH
Skladom

Prírodný travertínový obklad Premium Classic Vein Cut  61x30,5x1,2 cm v bledej farbe classic, ktorý je najobľúbenejší zo všetkých travertínov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertín Classic Vein Cut

Prémiový travertín Classic Vein Cut predstavuje vrchol elegancie a kvality pre každý interiér a exteriér. S rozmermi 61x30,5 cm a hrúbkou 1,2 cm, tento krémový kameň pridáva luxus a teplú atmosféru do akéhokoľvek priestoru. Rezanie po žile (vein cut) zdôrazňuje prirodzené žily a vzory travertínu, čím sa každý kus stáva unikátnym umeleckým dielom, ktoré oživí vaše podlahy, steny či exteriérové prvky.

Prečo si vybrať náš prémiový travertín Classic Vein Cut?

  • Prvotriedna Kvalita: Ponúkame iba travertín najvyššej kvality, 1. triedy, čo zaručuje jednotnú farbu, minimálnu porozitu a dlhodobú odolnosť.
  • Neporovnateľná Krása: Krémová farba spolu s jedinečným vein cut rezom poskytuje vášmu domovu pocit tepla a prírodného pôvabu.
  • Všestrannosť Použitia: Náš travertín je ideálny pre rôzne aplikácie, od luxusných obývacích izieb, kúpeľní, až po elegantné exteriérové priestory ako sú terasy a záhradné chodníky.
  • Trvanlivosť a Údržba: Vďaka svojej prvotriednej kvalite a spracovaniu, náš travertín vydrží roky bez známok opotrebenia, pričom jeho údržba je jednoduchá a nenáročná.
  • Ekologická Voľba: Travertín ako prírodný materiál ponúka ekologickú alternatívu k umelým obkladom, prispievajúc k trvalo udržateľnému dizajnu vášho domova.

 

Viac informácii o travertínových obkladoch a dlažbách sme pre vás pripravili článok.

Travertínové obklady a dlažby odporúčame lepiť s kvalitným lepidlom NKF.

Kameň odporúčame ošetriť impregnáciou W-PROTECT.


 

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenný obklad formátovaný na stenu
Hmotnosť: 30 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: travertín
Balenie: voľné
Rozmer: 61 x 30,5 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Využitie: fasáda, stena, plot, krb, kúpeľňa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: