Travertín dlažba Classic FP kamenná dlažba

Kód: 262
€41,90 / m2 €34,92 bez DPH
Skladom

Travertín Classic je jednou z najobľúbenejších travertínových farieb. V prevedení francúzsky vzor ( french pattern ), ktorý pozostáva z formátov 20,3x20,3 cm, 20,3x40,6 cm, 40,6x40,6 cm, 40,6x61 cm je to ideálna rustikálna dlažba. Je ideálny na terasy, pri bazén, na chodníky, schody či ako vonkajšia dlažba. Hrany sú ručne tepané.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertín Dlažba Classic FP – Prírodná Elegancia pre Váš Interiér a Exteriér

 

Objavte jedinečný šarm a trvácnosť našej travertínovej dlažby Classic FP, dokonalého riešenia pre pridanie prírodnej elegancie do vašich interiérových aj exteriérových priestorov. Tento kvalitný prírodný kameň kombinuje estetiku s odolnosťou, poskytujúc vám podlahy, ktoré vydržia generácie.

1. Autentický a Teplý Vzhľad: Travertín Classic FP sa vyznačuje prirodzeným vzhľadom s jemnými odtieňmi, ktoré dodávajú každému priestoru pocit tepla a pohodlia. Jeho jedinečná textúra a farby sú ideálne pre vytváranie pútavých a príjemných prostredí, či už v obývačke, kuchyni alebo na terase.

2. Odolnosť a Funkčnosť: Travertínová dlažba Classic FP je známa svojou odolnosťou voči opotrebeniu a poveternostným vplyvom, čo ju robí ideálnou voľbou pre často používané priestory. Jej trvácnosť a odolnosť zabezpečujú, že vaše podlahy zostanú krásne a funkčné po mnoho rokov.

3. Viacúčelové Použitie: Travertín Classic FP nie je len pre interiéry; je tiež výborný pre exteriérové aplikácie, ako sú terasy, chodníky alebo dokonca bazénové okolia. Jeho prirodzená krása a odolnosť voči poveternostným podmienkam z neho robia ideálny výber pre rôzne vonkajšie projekty.

Travertínová dlažba Classic FP je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spojenie prírodnej krásy a praktickej funkčnosti v jednom. Jej univerzálnosť a odolnosť z nej robia ideálnu voľbu pre akýkoľvek projekt, či už v interiéri alebo exteriéri. Vyberte si travertín Classic FP a vychutnajte si nadčasovú eleganciu a odolnosť v každom kúte vášho domova alebo záhrady.

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 28 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: travertín
Balenie: 0,74 m2
Rozmer: french pattern
Hrúbka: 1,2 cm
Využitie: chodba, terasa, obývacia izba, kuchyňa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: