H17 Copper

Kód: 232
€65,90 –10 %
Copper H17 m
€65,90 –10 % €58,90 / m2 €49,08 bez DPH
Skladom

Dlažba z kameňa Copper H17 z bridlice vo formáte 60 x 30 cm. Dlažba Copper H17 z prírodného kameňa, krásny elegantný a luxusný leštený obklad aj dlažba z kvarcitu, v ktorom sa snúbi škála farieb od červeno hrdzavej, tmavšejšedej miestami až medenej farby.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dlažba z prírodného kameňa H17 Copper

Dlažba z kameňa Copper H17 z bridlice vo formáte 60 x 30 cm. Dlažba Copper H17 z prírodného kameňa, krásny elegantný a luxusný leštený obklad aj dlažba z kvarcitu, v ktorom sa snúbi škála farieb od červeno hrdzavej, tmavšejšedej miestami až medenej farby. Nadčasovo doplní ako interéry tak aj exteriéry moderných rodinných domov a budov.

V interiéri Vám krásne zútulní

akúkoľvek miestnosť v podobe obloženej steny, krbu, kúpeľne, toalety, kuchynských a obývacích priestorov. Kamenná dlažba Copper H17 si získa pozornosť množstva ľudí. Každý jeden kus je originál a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na podlahe alebo fasáde domu vytvára nádherný luxusný vzhľad. Povrchová úprava tohto prírodného kameňa Copper H17 je leštená a príjemná na dotyk.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 35 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: bridlica
Balenie: 1,08 m2
Rozmer: 60 x 30 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Využitie: fasáda, stena, chodba, obývacia izba
Hrany: rezané
Povrchová úprava: leštený

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: