WL4S Rough Copper kamenný obklad

Kód: 505
€49,90 –10 %
Kamenný obklad do kúpelne WL4S
€49,90 –10 % €44,90 / m2 €37,42 bez DPH
Skladom

Prírodný kamenný obklad WL4 Rough Copper s rozmermi 60x30x1,2 cm v medennej farbe je ideálny pre použitie v interiéri aj exteriéri. Tento mrazuvzdorný obklad je odolný voči poveternostným vplyvom, farebne stály a nadčasový.

Detailné informácie

Podrobný popis

WL4S Rough Copper – Prírodný Kamenný Obklad pre Nadčasový Dizajn

Materiál: Prírodný kameň (bridlica)
Rozmery: 60x30 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Farba: Medená
Mrazuvzdornosť: Áno
Vhodnosť: Interiér a exteriér

Vytvorte unikátny a prirodzený vzhľad vo vašom interiéri alebo exteriéri s prírodným kamenným obkladom WL4S Rough Copper. Tento veľkoformátový obklad s rozmermi 60x30 cm a hrúbkou 1,2 cm ponúka výrazný medený odtieň, ktorý dodáva priestoru teplý a autentický charakter. Je mrazuvzdorný, čo ho robí ideálnym pre použitie v akýchkoľvek klimatických podmienkach.

Vlastnosti a Výhody:

  • Nadčasový Dizajn: WL4S Rough Copper je ideálny pre tých, ktorí hľadajú prírodný a nadčasový vzhľad. Medená farba a príjemný povrch vytvárajú jedinečný a prirodzený dojem, ktorý sa hodí do každého architektonického štýlu.
  • Farebná Stálosť: Na rozdiel od betónových obkladov, prírodný kamenný obklad WL4S Rough Copper nevybledne a zachová si svoju krásu po dlhé roky.
  • Všestranné Použitie: Perfektný ako kamenný obklad na fasádu, kamenný obklad na plot, steny, krby, sokel a ďalšie povrchy. Dodajte svojmu priestoru jedinečný charakter a teplý vzhľad.
  • Jednoduchá Údržba: Prírodný kameň je odolný voči poveternostným vplyvom a ľahko sa udržiava, čo zaručuje dlhodobú krásu a funkčnosť.
  • Mrazuvzdornosť: Tento kamenný obklad je odolný voči mrazu, čo zaručuje jeho dlhú životnosť a stabilitu aj v náročných klimatických podmienkach.

Obohaťte svoj domov alebo záhradu s prírodným kamenným obkladom WL4S Rough Copper a vychutnajte si vzhľad, ktorý prináša teplo a autenticitu. Tento produkt je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú trvanlivosť a nadčasovú krásu prírodného kameňa.

Pri lepení odporúčame použiť  lepidlo RKS profesionálne lepidlo C2TES1 s trasom. Zároveň môžete aplikovať správnu impregnáciu ktorá ponechá pôvodný vzhľad a uzatvorí póry, čím sa kameň stane nenasiakavým a odolnejším (testovaná impregnácia pre obklad WL4S Rough Copper W-PROTECT).

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady na dom či fasádu
Hmotnosť: 31 kg
Hrany: rezané
Povrchová úprava: prírodne odštiepnutá
Použitie: Interiér/exteriér
Rozmer: 60 x 30 x 1,2 cm
Typ kameňa: bridlica
Balenie: 1,08 m2
Využitie: fasáda, stena, plot, krb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: